Tjørring Stævne 2021 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening J1 192.000 192.000 Mesterskab
31824 Torben Peter Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
31824 Torben Peter Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 183.000 183.000 Mesterskab
139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
144751 Amina Hamid Skive skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
144751 Amina Hamid Skive skytteforening BK4 194.000 194.000 Mesterskab
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 176.000 176.000 Hovedskydning
103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 175.000 175.000 Mesterskab
104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
104473 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling SE3 187.000 187.000 Mesterskab
112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
112328 Kristian Frølund Tjørring IF Skytteafdeling SE3 183.000 183.000 Mesterskab
32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
32872 Bente Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling SE2 190.000 190.000 Mesterskab
32080 Niels Poulsen Tjørring IF Skytteafdeling SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
32960 Allan Fiskbæk Tjørring IF Skytteafdeling Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
32960 Allan Fiskbæk Tjørring IF Skytteafdeling Å3 187.000 187.000 Mesterskab
134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
140711 Benny Flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 173.000 173.000 Hovedskydning
140711 Benny Flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 160.000 160.000 Mesterskab
32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 184.000 184.000 Mesterskab
139183 Oliver Thorndahl Ikast Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
139183 Oliver Thorndahl Ikast Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE1 184.000 184.000 Mesterskab
137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening ST2 183.000 183.000 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 197.000 197.000 Mesterskab
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening ST3 169.000 169.000 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening ST3 169.000 169.000 Mesterskab
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å3 196.000 196.000 Mesterskab
32646 Hans Christensen Tjørring IF Skytteafdeling SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
32646 Hans Christensen Tjørring IF Skytteafdeling SE2 182.000 182.000 Mesterskab

Til toppen