| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 200/03 194/04 394/07

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 190/05 191/05 381/10
2 145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening 182/00 181/01 363/01

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 145515 Noa Ahle Pedersen Bramming Skytteforening 178/01 187/03 365/04
2 132820 Sebastian Clausen Blåhøj Skytteforening 180/03 185/02 365/05

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 199/07 196/07 395/14

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 193/06 194/04 387/10
2 137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds 189/02 182/00 371/02
3 146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds 181/00 172/02 353/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 186/02 187/02 373/04
2 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 185/03 180/01 365/04

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/09 200/12 400/21
2 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 198/09 199/11 397/20
3 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 197/08 198/04 395/12
4 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 197/07 196/10 393/17
5 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 192/03 198/09 390/12
6 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 192/04 185/01 377/05

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 195/05 198/12 393/17
2 34100 Løkke Laijla Terkelsen Grindsted Skyttekreds 189/00 191/02 380/02

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 97250 Hanni Skjøth Holsted Skyttekreds 190/02 189/02 379/04
2 127162 Kim Clausen Blåhøj Skytteforening 182/02 176/01 358/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds 177/01 184/01 361/02

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 142095 Mette-Marie Nielsen Holsted Skyttekreds 193/06 195/05 388/11
2 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 193/05 189/03 382/08
3 144227 Michael Bechmann Grindsted Skyttekreds 179/01 186/00 365/01
4 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 172/00 178/01 350/01

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 200/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 190/05
2 145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening 182/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 146860 Ronja Sonnesen Blåhøj Skytteforening 192/05
2 132820 Sebastian Clausen Blåhøj Skytteforening 180/03
3 145515 Noa Ahle Pedersen Bramming Skytteforening 178/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 199/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 193/06
2 137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds 189/02
3 146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds 181/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 186/02
2 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 185/03

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/09
2 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 198/09
3 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 197/08
4 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 197/07
5 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 192/04
6 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 195/05
2 34100 Løkke Laijla Terkelsen Grindsted Skyttekreds 189/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 97250 Hanni Skjøth Holsted Skyttekreds 190/02
2 127162 Kim Clausen Blåhøj Skytteforening 182/02

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds 177/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 142095 Mette-Marie Nielsen Holsted Skyttekreds 193/06
2 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 193/05
3 144227 Michael Bechmann Grindsted Skyttekreds 179/01
4 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 172/00

Til toppen