Grindsted Skydning (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 178.000 178.000 Mesterskab
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 189.000 189.000 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds J2 182.000 182.000 Mesterskab
132820 Sebastian Clausen Blåhøj Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
132820 Sebastian Clausen Blåhøj Skytteforening BK4 185.000 185.000 Mesterskab
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
146860 Ronja Sonnesen Blåhøj Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
97250 Hanni Skjøth Holsted Skyttekreds Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
97250 Hanni Skjøth Holsted Skyttekreds Å3 189.000 189.000 Mesterskab
33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening ST2 180.000 180.000 Mesterskab
33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds SE3 177.000 177.000 Hovedskydning
41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds SE3 184.000 184.000 Mesterskab
127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
145515 Noa Ahle Pedersen Bramming Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
145515 Noa Ahle Pedersen Bramming Skytteforening BK4 187.000 187.000 Mesterskab
142095 Mette-Marie Nielsen Holsted Skyttekreds FRI 195.000 195.000 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
144227 Michael Bechmann Grindsted Skyttekreds FRI 179.000 179.000 Hovedskydning
144227 Michael Bechmann Grindsted Skyttekreds FRI 186.000 186.000 Mesterskab
142095 Mette-Marie Nielsen Holsted Skyttekreds FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
127162 Kim Clausen Blåhøj Skytteforening Å3 176.000 176.000 Mesterskab
127162 Kim Clausen Blåhøj Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Mesterskab
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds J2 172.000 172.000 Mesterskab
146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds J2 181.000 181.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening Å1 185.000 185.000 Mesterskab
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 196.000 196.000 Mesterskab
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
34100 Løkke Laijla Terkelsen Grindsted Skyttekreds Å2 191.000 191.000 Mesterskab
34100 Løkke Laijla Terkelsen Grindsted Skyttekreds Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 172.000 172.000 Hovedskydning
145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning

Til toppen