| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 400,000 200,000 600,000
2 145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 394,000 198,000 592,000
3 145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 392,000 198,000 590,000
4 145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 392,000 194,000 586,000
5 145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 394,000 192,000 586,000
6 145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 387,000 193,000 580,000

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 144890 Line Stelmach Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/06 197/09 396/15
2 137098 Tristan Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/04 186/02 380/06

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 200/12 200/11 600/32
2 145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 198/11 196/08 592/28
3 145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 198/05 196/07 586/17
4 145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 197/04 195/07 586/14
5 145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/08 193/05 590/21
6 145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 194/05 193/05 580/15
7 145023 Rasmus Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 188/01 190/00 378/01
8 144146 Jakob Veber Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 184/03 185/01 369/04

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 146455 Justus Peder ScharnWeber Klejs-Juelsminde Skytteforening 187/00 188/03 375/03
2 146446 Celina Sommer Christiansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 188/03 183/04 371/07
3 146451 Silas Richard Bæklund Klejs-Juelsminde Skytteforening 189/02 181/01 370/03
4 146415 Petrea Sendemann Nikolov Klejs-Juelsminde Skytteforening 184/01 180/00 364/01
5 144850 Wiliam Secher Geertsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 179/00 180/01 359/01
6 146887 Tobias Klemmesen Klejs-Juelsminde Skytteforening 177/00 180/00 357/00
7 144476 Nikolai Franch Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 176/00 176/01 352/01
8 144849 Mathias Secher Geertsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 168/02 153/00 321/02

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/04 196/06 389/10

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 189/02 186/01 375/03
2 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 188/00 184/02 372/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening 182/00 182/02 364/02
2 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 183/02 180/00 363/02
3 146873 Maiken Grøntved Honum & Omegns Skytteforening 176/03 174/01 350/04

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening 199/06 197/05 396/11

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 144846 Boddil Degn Klejs-Juelsminde Skytteforening 182/02 177/01 359/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 200/10 200/07 400/17
2 20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening 198/09 193/06 391/15

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 141187 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/10 198/05 395/15
2 145193 Char-Li Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 188/02 189/02 377/04

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
2 140092 Jeppe Dalgas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/04
3 140796 Mathias Vestergaard Bertin Ullerup Skytteforening 195/02

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 144890 Line Stelmach Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/06
2 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/07
3 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 195/04
4 142473 Magnus Louis S Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/05
5 139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening 194/04
5 137098 Tristan Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/04
7 143785 Noah Søby Nr. Snede & Omegns Skytteforening 191/01
8 129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening 190/04

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 200/12
2 145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/08
3 145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 198/11
4 145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 198/05
5 145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 197/04
6 145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 194/05
6 144215 Tobias Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 194/05
8 140405 Filip Nielsen Billund-Vorbasse Skytteforening 194/04
9 143804 Mads Julius Blåhøj Skytteforening 192/04
10 136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening 192/02
11 142738 Christian Ø. Vingborg Ullerup Skytteforening 190/04
12 127664 Rasmus Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 189/02
13 145023 Rasmus Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 188/01
14 144216 Marie Bak Jacobsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 188/00
15 144146 Jakob Veber Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 184/03

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/09
2 146765 Jonas Northoff pedersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 198/09
3 144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/09
4 146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06
5 145426 Willads Kirk Greve Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/04
6 145082 Alma My Fragtrup Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/11
7 145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 195/08
8 144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/04
9 146800 Nanna Thao Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/05
10 144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/03
10 146792 Hanna Commerou Nr. Snede & Omegns Skytteforening 193/03
12 146789 Nynne Commerou Nr. Snede & Omegns Skytteforening 192/04
13 146795 Marius Davidsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 189/04
13 145425 Mille Schøler Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/04
15 146451 Silas Richard Bæklund Klejs-Juelsminde Skytteforening 189/02
16 145340 Anton nøreng Jørgensen Ullerup Skytteforening 189/01
17 146446 Celina Sommer Christiansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 188/03
18 146455 Justus Peder ScharnWeber Klejs-Juelsminde Skytteforening 187/00
19 146447 Emma Wittenhoff Vendelbo Klejs-Juelsminde Skytteforening 186/00
20 146849 Villads Buch Andersen Horsens Skyttekreds 185/01
21 143783 Julian Commerou Nr. Snede & Omegns Skytteforening 184/02
22 146415 Petrea Sendemann Nikolov Klejs-Juelsminde Skytteforening 184/01
23 146796 Mathias Søndergård Friedrichsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 183/02
24 146790 Sebastian Bylling Pinto Nr. Snede & Omegns Skytteforening 183/00
25 146166 Peter Riis Røikjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 182/03
26 146641 Anton Høst-Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 182/01
26 144296 Mads Hollbaum Honore Ullerup Skytteforening 182/01
28 146791 Freya Schwaner Nr. Snede & Omegns Skytteforening 181/02
29 146669 Frederik Bøjgaard Ullerup Skytteforening 181/00
30 146296 Emma Roed Hedegård Nr. Snede & Omegns Skytteforening 180/03
31 143805 Elias Mouritsen Blåhøj Skytteforening 180/02
31 146861 Jonas Jensen Tørring Idrætsforening 180/02
33 144850 Wiliam Secher Geertsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 179/00
34 146799 Magnus Rønde Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 178/01
34 146292 Christian Knudsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 178/01
36 146887 Tobias Klemmesen Klejs-Juelsminde Skytteforening 177/00
36 146290 Ludvig Würtz Ullerup Skytteforening 177/00
38 146414 Lucas Schou Klejs-Juelsminde Skytteforening 176/03
39 144476 Nikolai Franch Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 176/00
40 146182 Liam Raahede Haxhøg Tørring Idrætsforening 174/01
41 146130 Mathias Nass Ullerup Skytteforening 171/01
42 146728 Victor Willy Germansen Horsens Skyttekreds 169/00
43 144849 Mathias Secher Geertsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 168/02

Riffel, 15m - Klasse J2

1 146138 Alma H. Lassesen Jelling fS 200/07
2 134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
3 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/05
4 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS 197/07
4 145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 197/07
6 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 196/05
7 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/04
8 140027 Dina Kaae Billund-Vorbasse Skytteforening 193/03
8 138774 Anton Bo Kjeldbjerg Billund-Vorbasse Skytteforening 193/03
8 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/03
11 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 192/04
12 135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03
13 146433 Sarah F. Højrup Jelling fS 192/01
14 138772 Rikke Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening 191/01
15 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/02
16 146405 Carla Lyhne Horsens Skyttekreds 179/01
17 136357 Tobias Vejlgaard Kobberholm Horsens Skyttekreds 175/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 191/02
2 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 190/01
3 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 186/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/06
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 189/02
3 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 188/00
4 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 184/01
5 106985 Lotte Bredahl Jelling fS 177/01

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 183/02
2 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening 182/00
3 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 181/02
4 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 178/02
5 146873 Maiken Grøntved Honum & Omegns Skytteforening 176/03
6 33572 Kjeld Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 176/00
7 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 171/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
1 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
3 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/12
4 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
4 33621 Henrik Lund Jelling fS 200/10
6 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
6 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds 200/09
8 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
9 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 199/11
10 134598 Kristian M. Sørensen Horsens Skyttekreds 199/09
11 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 198/13
12 35077 Berit Andersen Tørring Idrætsforening 198/02
13 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 196/05
14 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 195/06
15 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 193/09
16 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 193/03
16 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 193/03
18 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 192/01

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 99927 Victor Landsfeldt Jelling fS 199/09
2 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening 199/06
3 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 194/05
4 136363 Henrik Steffensen Jelling fS 193/03
5 34644 John Jensen Tørring Idrætsforening 192/03
6 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 189/02

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 146404 Ditte Lyhne Horsens Skyttekreds 197/09
2 140401 Emil Kjeldbjerg Billund-Vorbasse Skytteforening 197/02
3 145341 Mette Nøreng Jørgensen Ullerup Skytteforening 193/05
4 133657 Bo Haulrich Jørgensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 191/01
5 136284 Stine Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 190/03
6 146729 Mads Peter Olsen Horsens Skyttekreds 190/02
7 146272 Lasse Andersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 185/01
8 144846 Boddil Degn Klejs-Juelsminde Skytteforening 182/02
9 44473 Jens Jørgen Pjengård Jelling fS 182/01
9 105123 Mogens Sørensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 182/01
11 146850 Hans Best Buch Andersen Horsens Skyttekreds 182/00
12 146647 Troels Nielsen Horsens Skyttekreds 181/01
13 146642 Benni Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 180/01
14 142920 Benjamin Vejlgård Billund-Vorbasse Skytteforening 178/02
15 143736 Helge Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening 177/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
2 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 200/10
3 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08
4 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06
5 33790 Ove Laursen Jelling fS 199/04
6 33812 Lis Andersen Jelling fS 198/12
7 20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening 198/09
7 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 198/09
9 90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds 198/08
10 33816 Knud Andersen Jelling fS 198/07
10 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening 198/07
12 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 198/06
12 121551 Jan Lundsgaard Honum & Omegns Skytteforening 198/06
14 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/05
15 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 197/11
16 80544 Paul Landsfeldt Jelling fS 197/09
17 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08
18 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/06
19 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/08
20 34457 Lars Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/05
21 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/06
22 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/05
23 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS 194/06
23 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/06
25 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/05
26 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/05
26 35072 Bodil Hansen Jelling fS 193/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening 196/05
2 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 195/05
2 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 195/05
4 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 195/03
5 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 194/05
6 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 193/01
7 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/05
8 34969 Karl Erik Hansen Jelling fS 192/03
9 21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 191/03
10 80410 Jørn Ladegaard Jelling fS 190/04
11 21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening 189/02
12 123064 Jørgen Madsen Blåhøj Skytteforening 189/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 191/03
2 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening 190/02
3 34560 Jens Kristian Madsen Tørring Idrætsforening 189/04
4 146793 Åge Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 186/01
5 34236 Niels Chr. Andersen Billund-Vorbasse Skytteforening 185/00
6 33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening 181/03
7 19899 John Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 141187 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/10
2 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 197/08
3 146291 Jette Røjkær Damgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 194/05
4 146129 Marco Nass Ullerup Skytteforening 194/03
4 97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening 194/03
6 145342 Heine Spang Jørgensen Ullerup Skytteforening 193/03
7 145553 Flemming Nielsen Ullerup Skytteforening 188/03
8 145193 Char-Li Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 188/02
9 146314 Jacob Hansen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 183/00

Til toppen