| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/10 200/13 400/23
2 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 200/09 200/08 400/17
3 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/12 200/04 400/16
4 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 200/12 199/08 399/20
5 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds 197/07 197/05 394/12

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 145782 Nadiia Kulbashnyk Ribe Skyttekreds 199/07 200/13 399/20
2 145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds 199/04 199/04 398/08
3 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 197/05 196/06 393/11
4 145670 Dana Hansen Ribe Skyttekreds 196/03 194/04 390/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 143713 Julia May Skovgaard Asboe Esbjerg Skyttekreds 199/06 199/06 398/12
2 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 198/07 196/03 394/10
3 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 194/04 194/03 388/07
4 135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 185/04 190/06 375/10
5 144877 Mads Præstiin Germundsson Ribe Skyttekreds 185/01 185/01 370/02
6 139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds 170/02 186/04 356/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 198/05 199/05 397/10
2 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 196/03 198/03 394/06
3 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 195/03 193/05 388/08
4 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 191/02 190/03 381/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 184/01 184/01 368/02
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 186/04 172/00 358/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 188/00 188/01 376/01
2 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 178/01 190/02 368/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/10 199/11 399/21
2 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 200/05 198/07 398/12
3 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 197/04 198/08 395/12
4 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 198/04 197/09 395/13
5 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 198/03 194/02 392/05
6 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 195/04 196/03 391/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds 194/05 197/03 391/08
2 98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds 191/04 197/05 388/09
3 144878 Ulrik Germundsson Ribe Skyttekreds 193/02 194/03 387/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 199/07 198/12 397/19
2 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 199/07 196/05 395/12
3 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/05 194/05 389/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 145667 Veronica Møller Ribe Skyttekreds 195/03 200/06 395/09
2 138410 Finn F. Broe Schmidt Ribe Skyttekreds 193/04 194/08 387/12

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 200/12
1 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/12
3 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/10
4 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 200/09
5 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds 197/07

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 145782 Nadiia Kulbashnyk Ribe Skyttekreds 199/07
2 145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds 199/04
3 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 197/05
4 145670 Dana Hansen Ribe Skyttekreds 196/03
5 131475 Valdemar Brønd Gesten Skytteforening 193/06
6 143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds 183/02
7 143196 Noah Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 168/00

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 143713 Julia May Skovgaard Asboe Esbjerg Skyttekreds 199/06
2 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 198/07
3 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 194/04
4 135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 185/04
5 144877 Mads Præstiin Germundsson Ribe Skyttekreds 185/01
6 139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds 170/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 198/05
2 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 196/03
3 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 195/03
4 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 191/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 186/04
2 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 184/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 192/05
2 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 188/00
3 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 178/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/10
2 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 200/05
3 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 198/04
4 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 198/03
5 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 197/04
6 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 195/04

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds 194/05
2 144878 Ulrik Germundsson Ribe Skyttekreds 193/02
3 98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds 191/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 199/07
1 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 199/07
3 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/05

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds 197/05
2 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 191/03

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 145667 Veronica Møller Ribe Skyttekreds 195/03
2 138410 Finn F. Broe Schmidt Ribe Skyttekreds 193/04

Til toppen