Vinterholdturnering Runde 2 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE3 185.000 185.000 Mesterskab
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE3 186.000 186.000 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Mesterskab
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds ST2 195.000 195.000 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds ST2 192.000 192.000 Mesterskab
146412 William Vestbjerg Struer Skyttekreds BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
146412 William Vestbjerg Struer Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Mesterskab
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds ST3 179.000 179.000 Mesterskab
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds ST3 182.000 182.000 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds Å2 188.000 188.000 Mesterskab
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds Å3 186.000 186.000 Mesterskab
136629 Agnes Højhus Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
146361 Natahlie Ditlevsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
146361 Natahlie Ditlevsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 194.000 194.000 Mesterskab
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
146357 Anton Spåbæk Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 147.000 147.000 Hovedskydning
146357 Anton Spåbæk Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 164.000 164.000 Mesterskab
146356 Emil Spåbæk Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 159.000 159.000 Hovedskydning
146356 Emil Spåbæk Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 176.000 176.000 Mesterskab
90100 Jens Kristian Pedersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
90100 Jens Kristian Pedersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 189.000 189.000 Mesterskab
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 178.000 178.000 Mesterskab
139945 Aleksander Hansen Holmsland Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
145263 Esben Thuesen Videbæk Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
145263 Esben Thuesen Videbæk Skytteforening BK4 176.000 176.000 Mesterskab
146013 Arne Gjødvad Jensen Holmsland Skytteforening SE3 174.000 174.000 Hovedskydning
146013 Arne Gjødvad Jensen Holmsland Skytteforening SE3 170.000 170.000 Mesterskab
142794 Benjamin Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
142794 Benjamin Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK4 172.000 172.000 Mesterskab
146326 Benjamin Klenke Holmsland Skytteforening BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
146326 Benjamin Klenke Holmsland Skytteforening BK4 160.000 160.000 Mesterskab
140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK3 176.000 176.000 Mesterskab
146702 Dan Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening ST3 166.000 166.000 Hovedskydning
146702 Dan Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening ST3 167.000 167.000 Mesterskab
139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
139413 Jesper Hillebrandt Holmsland Skytteforening ST3 174.000 174.000 Hovedskydning
146327 Magnus Bjerregård Holmsland Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
146327 Magnus Bjerregård Holmsland Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
146012 Marius Berger Jeppesen Holmsland Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
146012 Marius Berger Jeppesen Holmsland Skytteforening BK4 175.000 175.000 Mesterskab
142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening J2 177.000 177.000 Mesterskab
146325 Markus Klenke Holmsland Skytteforening ST3 150.000 150.000 Hovedskydning
139950 Mia Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
139950 Mia Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
145347 Kevin Olsen Videbæk Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
145347 Kevin Olsen Videbæk Skytteforening BK4 168.000 168.000 Mesterskab
146329 Michael Bjerregård Holmsland Skytteforening Å3 160.000 160.000 Hovedskydning
146329 Michael Bjerregård Holmsland Skytteforening Å3 160.000 160.000 Mesterskab
139942 Mikkel Jensen Holmsland Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
146125 Mynte Melina Ask Holmsland Skytteforening BK4 163.000 163.000 Hovedskydning
146125 Mynte Melina Ask Holmsland Skytteforening BK4 155.000 155.000 Mesterskab
143924 Mynthe Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
143924 Mynthe Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
146124 Osvald Bækdal Tvistholm Holmsland Skytteforening J2 175.000 175.000 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
143832 Rosa Berger Jeppesen Holmsland Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
143832 Rosa Berger Jeppesen Holmsland Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
139944 Rosa Jørgensen Holmsland Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
139944 Rosa Jørgensen Holmsland Skytteforening J2 172.000 172.000 Mesterskab
143923 Siff Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
143923 Siff Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening BK3 173.000 173.000 Mesterskab
143921 Sille Fredeskov Poulsen Holmsland Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
146328 Storm Vaaben Bojsen Holmsland Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
146701 Wilma Stræde Danielsen Holmsland Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
146701 Wilma Stræde Danielsen Holmsland Skytteforening BK4 176.000 176.000 Mesterskab
143566 Majken Nørgaard Rasmussen Videbæk Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
143566 Majken Nørgaard Rasmussen Videbæk Skytteforening BK4 176.000 176.000 Mesterskab
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
145159 Mikkel Møller Videbæk Skytteforening BK4 167.000 167.000 Hovedskydning
141236 Pernille Frederiksen Ørnhøj Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
137192 Anna Julie Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
146386 William Frederiksen Ørnhøj Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
146363 Christian Skødeberg Ørnhøj Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
146700 Morgan Zehlmann Ørnhøj Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
146406 Oskar Stjernholm Ørnhøj Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
36158 Mourits Troldtoft Ørnhøj Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
36289 Klaus Jensen Ørnhøj Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
141274 Per Jepsen Ørnhøj Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
127626 Jørgen Hansen Ørnhøj Skytteforening FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
141133 Christian Andresen Ørnhøj Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
137742 Gunnar Toft Ørnhøj Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
133798 Kirstine Madsen Ørnhøj Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
137739 Anne Karen Nielsen Ørnhøj Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
137740 Keld Randrup Rasmussen Ørnhøj Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
142341 Karl Ove Falkesgaard Ørnhøj Skytteforening FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
146690 Svend Bundgaard Ørnhøj Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
143598 Lasse Appel Pedersen Højmark Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
143598 Lasse Appel Pedersen Højmark Skytteforening BK4 185.000 185.000 Mesterskab
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 200.000 200.000 Mesterskab
31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 191.000 191.000 Mesterskab
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
29722 Tove Madsen Trehøje Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
146571 Dorthe Riis Trehøje Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
146571 Dorthe Riis Trehøje Skytteforening FRI 190.000 190.000 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
145683 Emma Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
145840 Mads Andreas Bjerre Nielsen Trehøje Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
145491 Valdemar Kragelund Trehøje Skytteforening BK4 146.000 146.000 Hovedskydning
143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK4 154.000 154.000 Hovedskydning
143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
146047 Sine Thusgaard Trehøje Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening J2 186.000 186.000 Mesterskab
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
125211 Jørn Renè Sørensen Trehøje Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
126862 Morten Hvam Trehøje Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
128886 Erna Christensen Trehøje Skytteforening FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
125184 Ivar Dalsgaard Trehøje Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
125183 Bent Kristiansen Trehøje Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
125186 Niels Peder Kragelund Trehøje Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
125205 Karl Thusholt Trehøje Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
125202 Gunnar Andersen Trehøje Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
133085 Bjarne Andersen Trehøje Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
135697 Jens jacob Noes Trehøje Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
30950 Bent Hansen Trehøje Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
138259 Britta Bonde Skjern Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
138316 Lisbeth krog Gadgaard Skjern Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
138452 Mona Jensen Skjern Skytteforening Å3 176.000 176.000 Hovedskydning
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
37846 Jørgen Lauritsen Skjern Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
135621 Noah Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
135622 Silas Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
144483 Liam Vogt. Skjern Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
143255 Liam T. Enoch. Skjern Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
141532 Peter Haahr Bruun Skjern Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
141528 Max Leedsøe Skjern Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
145140 Per L.K. Petersen. Skjern Skytteforening BK4 128.000 128.000 Hovedskydning
123289 Rasmus Petersen Skjern Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
144536 Marcus Thiemke. Skjern Skytteforening J2 170.000 170.000 Hovedskydning
131214 Peder Hvid Refstrup Skjern Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
131253 Freja Knudsen Skjern Skytteforening J2 177.000 177.000 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
145827 Anne Muff Vejlgaard Klitten Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
145821 Caroline Tarbensen Klitten Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
136279 Ivan Vereb Klitten Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
142896 Eric Laidler Klitten Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
119431 Jesper Møller Klitten Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
136278 Anna Verebova Klitten Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
120197 Johnny Vestergaard Klitten Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
145825 Linette Schimdt Klitten Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
144350 John Laidler Klitten Skytteforening Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
139957 Michael Hyldgaard Klitten Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
144356 Poul Rudi Jensen Klitten Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
145820 Rune Aigner Klitten Skytteforening Å3 178.000 178.000 Hovedskydning
145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
146461 Claus Vilhelmsen Lemvig Skytteforening Å3 178.000 178.000 Hovedskydning
146461 Claus Vilhelmsen Lemvig Skytteforening Å3 187.000 187.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 191.000 191.000 Mesterskab
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
146464 Victor Ottesen Lemvig Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE3 190.000 190.000 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
146194 Mathias Strøe Lemvig Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE3 178.000 178.000 Hovedskydning
140718 Knud Erik Jakobsen Lemvig Skytteforening SE3 169.000 169.000 Mesterskab
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 183.000 183.000 Mesterskab
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
146465 Julie Flyvholm Lemvig Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
146465 Julie Flyvholm Lemvig Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening SE3 178.000 178.000 Hovedskydning
140719 Ketty Jørgensen Lemvig Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab

Til toppen