Vinterholdturnering Runde 2 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
146411 Malte Sørensen Struer Skyttekreds BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
146411 Malte Sørensen Struer Skyttekreds BK3 171.000 171.000 Mesterskab
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Mesterskab
146410 Herman Stenland Struer Skyttekreds J2 162.000 162.000 Hovedskydning
146410 Herman Stenland Struer Skyttekreds J2 166.000 166.000 Mesterskab
36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
141236 Pernille Frederiksen Ørnhøj Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
137480 Christine Jeromin Trehøje Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
141296 Poul Åge Nielsen Trehøje Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
141296 Poul Åge Nielsen Trehøje Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 200.000 200.000 Mesterskab
114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening ST3 188.000 188.000 Mesterskab
146571 Dorthe Riis Trehøje Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
146571 Dorthe Riis Trehøje Skytteforening FRI 189.000 189.000 Mesterskab
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
146384 Sarah Birkkjær Trehøje Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
145483 Simon Kell Weighert Jensen Trehøje Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
145683 Emma Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
145683 Emma Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
145840 Mads Andreas Bjerre Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
145840 Mads Andreas Bjerre Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 167.000 167.000 Mesterskab
143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 158.000 158.000 Mesterskab
145842 Konrad Galsgaard Kappel Trehøje Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
145491 Valdemar Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 130.000 130.000 Hovedskydning
145491 Valdemar Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 119.000 119.000 Mesterskab
143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 145.000 145.000 Hovedskydning
143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
146047 Sine Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening J2 184.000 184.000 Mesterskab
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 171.000 171.000 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning

Til toppen