| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 200/07 200/09 400/16
2 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 199/15 198/08 397/23
3 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 200/08 197/08 397/16
4 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/05 197/07 391/12

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 144751 Amina Hamid Skive skytteforening 197/06 200/08 397/14
2 126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening 200/10 196/06 396/16
3 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening 193/06 195/03 388/09
4 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/02 195/04 382/06

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening 199/09 199/07 398/16
2 138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening 194/06 199/08 393/14
3 137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening 194/06 196/06 390/12
4 144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening 194/04 195/05 389/09
5 144648 Mille Juul Bach Gjellerup Sdr. S G & I 190/06 195/06 385/12
6 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 192/03 175/02 367/05

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 146738 Ida Maria Rolighed Kahlert Haderup Skytteforening 189/02 192/02 381/04
2 146685 Signe Kristensen Haderup Skytteforening 189/02 191/01 380/03
3 146057 Adrian Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening 186/00 187/03 373/03
4 145509 Konrad Schou Gjellerup Sdr. S G & I 186/00 179/02 365/02

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 200/07 200/10 400/17
2 126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 197/08 197/04 394/12

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/06 199/09 395/15
2 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 198/06 197/06 395/12
3 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 196/07 197/04 393/11
4 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/04 190/03 382/07
5 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 192/03 181/02 373/05
6 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening 187/00 183/00 370/00
7 143341 Christoffer Sloth Christensen Ulbjerg Skytteforening 178/00 180/01 358/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 194/05 199/07 393/12

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 193/03 188/01 381/04

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00 187/02 374/02
2 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 172/00 172/01 344/01
3 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 173/01 169/00 342/01
4 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening 170/00 169/00 339/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 199/10 199/07 398/17
2 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening 197/05 199/06 396/11

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 195/07 200/08 395/15
2 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening 196/05 197/08 393/13
3 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/04 197/04 389/08
4 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 196/02 190/03 386/05
5 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 189/03 196/08 385/11
6 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/06 194/04 385/10
7 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening 191/03 193/00 384/03

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 195/03 194/05 389/08
2 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00 194/04 387/04
3 140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds 194/07 192/07 386/14
4 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening 191/02 193/05 384/07
5 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening 190/03 193/01 383/04
6 146684 Vita Kristensen Haderup Skytteforening 184/00 187/02 371/02
7 131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening 182/05 188/00 370/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/15 200/14 400/29
2 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 192/06 196/09 388/15
3 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 191/06 196/07 387/13
4 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 195/08 192/05 387/13
5 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 191/03 189/05 380/08

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/05 198/06 396/11
2 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 194/00 197/07 391/07
3 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 195/04 193/06 388/10
4 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 190/06 195/08 385/14
5 22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds 194/02 191/03 385/05
6 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 193/03 189/02 382/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 31025 Peter Kristiansen Karup Skytteforening 186/03 181/00 367/03

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening 200/08
2 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 200/07
3 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 199/15
4 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening 200/10
2 144751 Amina Hamid Skive skytteforening 197/06
3 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening 193/06
4 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening 199/09
2 137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening 194/06
2 138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening 194/06
4 144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening 194/04
5 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 192/03
6 144648 Mille Juul Bach Gjellerup Sdr. S G & I 190/06

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 146685 Signe Kristensen Haderup Skytteforening 189/02
1 146738 Ida Maria Rolighed Kahlert Haderup Skytteforening 189/02
3 146057 Adrian Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening 186/00
3 145509 Konrad Schou Gjellerup Sdr. S G & I 186/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 200/07
2 126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 197/08

Riffel, 15m - Klasse J2

1 138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds 198/06
2 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 196/07
3 145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/06
4 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/04
5 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 192/03
6 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening 187/00
7 143341 Christoffer Sloth Christensen Ulbjerg Skytteforening 178/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 194/05

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 193/03

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
2 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 173/01
3 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 172/00
4 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening 170/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 199/10
2 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening 197/05

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening 196/05
2 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 196/02
3 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 195/07
4 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/04
5 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/06
6 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening 191/03
7 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 189/03

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 195/03
2 140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds 194/07
3 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
4 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening 191/02
5 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening 190/03
6 146684 Vita Kristensen Haderup Skytteforening 184/00
7 131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening 182/05

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/15
2 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 195/08
3 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 192/06
4 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 191/06
5 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 191/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/05
2 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 195/04
3 22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds 194/02
4 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 194/00
5 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 193/03
6 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 190/06

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 31025 Peter Kristiansen Karup Skytteforening 186/03
2 31082 Lise-Lotte Mortensen Karup Skytteforening 174/00

Til toppen