| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/01 191/04 384/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/03 180/01 367/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening 189/03 187/01 376/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/03 199/06 388/09
2 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/04 189/00 383/04
3 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 190/02 191/00 381/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 196/06 194/05 390/11
2 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 188/00 194/04 382/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 184/01 184/01 368/02
2 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 178/02 186/02 364/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening 198/08 199/06 397/14
2 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 197/04 199/06 396/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/04 196/05 392/09
2 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/02 188/02 379/04
3 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 188/05 188/05 376/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/06 199/09 399/15
2 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09 197/06 397/15
3 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 198/05 196/02 394/07
4 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 194/05 198/04 392/09
5 22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds 195/04 194/05 389/09
6 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 192/05 191/01 383/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 194/04 189/01 383/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 189/02 195/01 384/03
2 131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening 183/00 180/00 363/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening 189/03

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/04
2 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 190/02
3 145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 196/06
2 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 188/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 184/01
2 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 178/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening 198/08
2 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 197/04

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/04
2 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/02
3 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 188/05

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/06
3 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 198/05
4 22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds 195/04
5 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 194/05
6 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 192/05

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 194/04

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 189/02
2 131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening 183/00

Til toppen