Karup Gevær - og luftgeværstævne 2021 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Mesterskab
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
144751 Amina Hamid Skive skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
144751 Amina Hamid Skive skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 197.000 197.000 Mesterskab
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening Å3 193.000 193.000 Mesterskab
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening ST3 172.000 172.000 Mesterskab
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE2 189.000 189.000 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 192.000 192.000 Mesterskab
122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening ST3 170.000 170.000 Hovedskydning
122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening ST3 169.000 169.000 Mesterskab
140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening BK3 175.000 175.000 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 198.000 198.000 Mesterskab
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds Å3 192.000 192.000 Mesterskab
82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening Å3 188.000 188.000 Mesterskab
133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening J2 183.000 183.000 Mesterskab
143341 Christoffer Sloth Christensen Ulbjerg Skytteforening J2 178.000 178.000 Hovedskydning
143341 Christoffer Sloth Christensen Ulbjerg Skytteforening J2 180.000 180.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 169.000 169.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
146684 Vita Kristensen Haderup Skytteforening Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
146684 Vita Kristensen Haderup Skytteforening Å3 187.000 187.000 Mesterskab
146685 Signe Kristensen Haderup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
146685 Signe Kristensen Haderup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Mesterskab
146057 Adrian Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
146057 Adrian Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE1 189.000 189.000 Mesterskab
144648 Mille Juul Bach Gjellerup Sdr. S G & I BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
144648 Mille Juul Bach Gjellerup Sdr. S G & I BK3 195.000 195.000 Mesterskab
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
146738 Ida Maria Rolighed Kahlert Haderup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
146738 Ida Maria Rolighed Kahlert Haderup Skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
145509 Konrad Schou Gjellerup Sdr. S G & I BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
145509 Konrad Schou Gjellerup Sdr. S G & I BK4 179.000 179.000 Mesterskab
123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I Å2 200.000 200.000 Mesterskab
102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 190.000 190.000 Mesterskab
126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I J2 192.000 192.000 Hovedskydning
126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I J2 181.000 181.000 Mesterskab
137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 199.000 199.000 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 196.000 196.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 199.000 199.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 188.000 188.000 Mesterskab
31089 Leif Laursen Karup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
31089 Leif Laursen Karup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Mesterskab
31025 Peter Kristiansen Karup Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
31025 Peter Kristiansen Karup Skytteforening SE3 181.000 181.000 Mesterskab
31082 Lise-Lotte Mortensen Karup Skytteforening SE3 174.000 174.000 Hovedskydning

Til toppen