| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 200/14 200/11 400/25
2 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 199/09 200/11 399/20
3 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/14 199/12 399/26
4 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 199/11 199/11 398/22
5 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 199/14 199/06 398/20
6 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 198/06 199/14 397/20
7 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 197/09 199/11 396/20
8 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds 199/14 197/07 396/21

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/05 199/06 398/11
2 145782 Nadiia Kulbashnyk Ribe Skyttekreds 198/08 199/12 397/20
3 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 196/04 200/09 396/13
4 140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening 196/07 199/09 395/16
5 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 196/05 195/05 391/10
6 145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds 193/04 197/06 390/10
7 130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening 196/08 194/03 390/11
8 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 192/05 196/04 388/09

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 145414 Liva Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 195/04 191/01 386/05
2 135532 Carla Skovmand Buchan Bramming Skytteforening 191/04 192/06 383/10
3 137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening 190/02 191/03 381/05
4 145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening 190/00 186/01 376/01
5 144473 Casper Hein Petersson Helle Skytteforening 189/02 186/02 375/04
6 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening 187/02 184/00 371/02
7 145515 Noa Ahle Pedersen Bramming Skytteforening 184/02 186/02 370/04
8 143655 Simon Adrian Helle Skytteforening 181/00 187/02 368/02
9 145516 Bertram Arge Egebjerg Bramming Skytteforening 184/03 182/02 366/05

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 147331 Ida Petersen Sparta Idrætsforening 198/09 199/09 397/18
2 147337 Lauge Lynge Bennetsen Esbjerg Skyttekreds 192/03 197/08 389/11
3 147237 Sofie Abildgård Ølgod Skytteforening 188/04 187/03 375/07
4 143660 Sylvester Hauge Drangsfeldt Helle Skytteforening 181/00 189/05 370/05
5 146324 Zander Friis Hansen Holsted Skyttekreds 180/01 185/02 365/03

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 200/12 197/09 397/21
2 128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening 198/09 198/10 396/19
3 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 198/10 198/09 396/19
4 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 191/05 197/07 388/12

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 198/05 197/06 395/11
2 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 194/07 196/06 390/13
3 137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds 193/05 195/06 388/11
4 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 193/04 193/06 386/10
5 136602 Anne Bøje Gesten Skytteforening 193/01 192/04 385/05

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 192/07 193/01 385/08
2 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 194/07 190/04 384/11

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 189/02 195/05 384/07
2 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 187/03 190/02 377/05

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 181/02 190/03 371/05

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/14 200/13 400/27
2 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 200/12 200/11 400/23
3 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 200/07 200/10 400/17
4 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/11 200/14 399/25
5 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/10 199/12 399/22
6 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening 199/08 199/05 398/13
7 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening 198/10 199/08 397/18
8 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 198/05 199/08 397/13
9 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/08 199/06 396/14
10 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 198/07 197/07 395/14
11 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 199/08 196/09 395/17
12 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 196/07 197/06 393/13
13 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 195/06 197/09 392/15
14 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 196/07 196/07 392/14
15 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 197/07 195/03 392/10
16 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 195/04 196/07 391/11
17 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 191/04 193/06 384/10

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening 196/05 198/04 394/09
2 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 196/04 196/04 392/08
3 127989 Heidi Nielsen Brørup Skyttekreds 195/04 196/05 391/09
4 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 195/02 194/04 389/06

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds 191/02 192/03 383/05
2 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 190/04 190/01 380/05
3 145362 Jan Lage Møller Alslev Skytteforening 188/02 190/03 378/05
4 138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/04 185/01 377/05
5 124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening 184/01 187/02 371/03
6 91408 Majken Rosenlund Bramming Skytteforening 181/00 184/01 365/01

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 196/11 197/06 393/17
2 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 195/09 196/05 391/14
3 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 196/09 195/08 391/17
4 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 197/05 191/04 388/09
5 41593 Ejgil Thuesen Rødding Skytteforening 192/03 189/04 381/07

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening 194/05 196/06 390/11
2 98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds 195/05 195/04 390/09
3 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 195/05 195/03 390/08
4 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening 190/05 190/04 380/09
5 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 189/06 189/03 378/09

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds 184/01 184/02 368/03

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 41682 Jens Jørgen Madsen Rødding Skytteforening 197/07 198/06 395/13
2 142095 Mette-Marie Nielsen Holsted Skyttekreds 195/03 198/07 393/10
3 147426 Henrik Willerslev Sparta Idrætsforening 196/03 197/08 393/11
4 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 188/00 193/03 381/03
5 138257 Per Skovbølling Lorentzen Brørup Skyttekreds 188/02 192/06 380/08
6 127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds 191/05 187/04 378/09
7 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 175/00 164/00 339/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/14
1 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 200/14
3 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds 199/14
3 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 199/14
5 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 199/11
6 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 199/09
7 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 198/06
8 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 197/09

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/05
2 145782 Nadiia Kulbashnyk Ribe Skyttekreds 198/08
3 130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening 196/08
4 140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening 196/07
5 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 196/05
6 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 196/04
7 145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds 193/04
8 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 192/05

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 145414 Liva Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 195/04
2 135532 Carla Skovmand Buchan Bramming Skytteforening 191/04
3 137668 Jonas Nielsen Ølgod Skytteforening 190/02
4 145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening 190/00
5 144473 Casper Hein Petersson Helle Skytteforening 189/02
6 136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening 188/04
7 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening 187/02
8 145516 Bertram Arge Egebjerg Bramming Skytteforening 184/03
9 145515 Noa Ahle Pedersen Bramming Skytteforening 184/02
10 143655 Simon Adrian Helle Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 147331 Ida Petersen Sparta Idrætsforening 198/09
2 147337 Lauge Lynge Bennetsen Esbjerg Skyttekreds 192/03
3 147237 Sofie Abildgård Ølgod Skytteforening 188/04
4 146838 Storm Nielsen Helle Skytteforening 185/00
5 145488 Oliver O. D. Dam Gesten Skytteforening 181/01
6 143660 Sylvester Hauge Drangsfeldt Helle Skytteforening 181/00
6 147564 Gorm Ørtoft Bramming Skytteforening 181/00
8 146324 Zander Friis Hansen Holsted Skyttekreds 180/01
9 147565 Sebastian Schmidt Bramming Skytteforening 170/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 200/12
2 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 198/10
3 128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening 198/09
4 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 191/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 198/05
2 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 194/07
3 137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds 193/05
4 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 193/04
5 136602 Anne Bøje Gesten Skytteforening 193/01

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 194/07
2 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 192/07

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 189/02
2 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 187/03

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 181/02

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/14
2 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 200/12
3 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/10
4 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 200/07
5 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/11
6 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 199/08
6 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening 199/08
8 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening 198/10
9 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 198/07
10 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 198/05
11 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/08
12 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 197/07
13 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 196/07
13 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 196/07
15 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 195/06
16 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 195/04
17 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 191/04

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening 196/05
2 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 196/04
3 127989 Heidi Nielsen Brørup Skyttekreds 195/04
4 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 195/02

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 138014 Lars Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/04
2 140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds 191/02
3 142667 Bodil Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 190/04
4 145362 Jan Lage Møller Alslev Skytteforening 188/02
5 124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening 184/01
6 91408 Majken Rosenlund Bramming Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 197/05
2 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 196/11
3 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 196/09
4 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 195/09
5 41593 Ejgil Thuesen Rødding Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 195/05
1 98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds 195/05
3 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening 194/05
4 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening 190/05
5 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 189/06

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 39934 Ingrid Hauge Helle Skytteforening 187/03
2 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds 184/01
3 40232 Erik Hundebøl Bramming Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 41682 Jens Jørgen Madsen Rødding Skytteforening 197/07
2 83400 Charlotte Kristine Damkjær Gesten Skytteforening 196/05
3 147426 Henrik Willerslev Sparta Idrætsforening 196/03
4 142095 Mette-Marie Nielsen Holsted Skyttekreds 195/03
5 127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds 191/05
6 138257 Per Skovbølling Lorentzen Brørup Skyttekreds 188/02
7 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 188/00
8 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 175/00

Til toppen