| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds 200/10 200/08 400/18
2 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/08 200/09 400/17
3 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 198/06 200/10 398/16
4 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 199/06 199/09 398/15
5 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 197/07 200/08 397/15
6 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 199/10 198/06 397/16
7 143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds 198/05 198/09 396/14
8 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 195/03 198/05 393/08
9 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 192/04 196/06 388/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds 198/06 199/05 397/11
2 142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 198/03 197/03 395/06
3 143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds 195/04 197/04 392/08
4 138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening 191/03 197/06 388/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/05 195/05 395/10
2 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening 197/04 195/03 392/07
3 145227 Ella Lage Møller Alslev Skytteforening 192/05 183/02 375/07
4 145228 Ida Sofie Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 182/00 184/02 366/02
5 146835 Lukas Fenger Chrestensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 182/01 184/00 366/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 198/03 197/04 395/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 146773 Cecilie Morgenstern Ribe Skyttekreds 198/05 199/06 397/11
2 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 197/07 199/07 396/14
3 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 198/06 198/04 396/10
4 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 195/04 195/05 390/09
5 135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 186/04 195/03 381/07
6 146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds 172/02 182/01 354/03
7 139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds 162/00 176/01 338/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 195/05 195/02 390/07
2 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 196/03 193/02 389/05
3 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 190/03 193/01 383/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 189/03 192/00 381/03
2 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 184/00 187/02 371/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 183/01 182/01 365/02
2 143713 Julia May Skovgaard Asboe Esbjerg Skyttekreds 181/00 179/00 360/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/09 200/10 400/19
2 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 199/06 200/08 399/14
3 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 199/07 199/06 398/13
4 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 199/05 199/04 398/09
5 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 197/06 198/06 395/12
6 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening 195/05 199/04 394/09
7 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 193/01 197/04 390/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening 196/07 196/03 392/10
2 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds 196/06 195/06 391/12

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 194/05 200/04 394/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 191/04 187/03 378/07

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds 200/10
2 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 200/08
3 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 199/10
4 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 199/06
5 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 198/06
6 143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds 198/05
7 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 197/07
8 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 195/03
9 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 192/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds 198/06
2 142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening 198/03
3 143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds 195/04
4 138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening 191/03
5 132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening 189/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/05
2 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening 197/04
3 145227 Ella Lage Møller Alslev Skytteforening 192/05
4 143198 Cecilia Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/01
5 131475 Valdemar Brønd Gesten Skytteforening 188/02
6 146835 Lukas Fenger Chrestensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 182/01
7 145228 Ida Sofie Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 182/00
8 143196 Noah Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 166/01

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 198/03

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 198/06
2 146773 Cecilie Morgenstern Ribe Skyttekreds 198/05
3 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 197/07
4 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 195/04
5 135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 186/04
6 146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds 172/02
7 139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds 162/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 196/03
2 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 195/05
3 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 190/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 189/03
2 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 184/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 183/01
2 143713 Julia May Skovgaard Asboe Esbjerg Skyttekreds 181/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 200/09
2 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 199/07
3 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 199/06
4 113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds 199/05
5 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 197/06
6 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening 195/05
7 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 193/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening 196/07
2 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds 196/06

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 194/05

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 191/04

Til toppen