MouseCup 2022 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
143713 Julia May Skovgaard Asboe Esbjerg Skyttekreds ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
143713 Julia May Skovgaard Asboe Esbjerg Skyttekreds ST3 179.000 179.000 Mesterskab
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds ST3 182.000 182.000 Mesterskab
143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds Å2 195.000 195.000 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
146773 Cecilie Morgenstern Ribe Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
146773 Cecilie Morgenstern Ribe Skyttekreds J2 199.000 199.000 Mesterskab
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 187.000 187.000 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 200.000 200.000 Mesterskab
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab
143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Mesterskab
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Mesterskab
139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds J2 172.000 172.000 Hovedskydning
146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds J2 182.000 182.000 Mesterskab
124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds J2 195.000 195.000 Mesterskab
143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Mesterskab
143198 Cecilia Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
131475 Valdemar Brønd Gesten Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
143196 Noah Bramsen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
146835 Lukas Fenger Chrestensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
146835 Lukas Fenger Chrestensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Mesterskab
139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 162.000 162.000 Hovedskydning
139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 176.000 176.000 Mesterskab
135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds J2 195.000 195.000 Mesterskab
132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds ST2 192.000 192.000 Mesterskab
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Mesterskab
39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
142666 Emma Lykke Kristensen Alslev Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
145228 Ida Sofie Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
145228 Ida Sofie Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
145227 Ella Lage Møller Alslev Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
145227 Ella Lage Møller Alslev Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab

Til toppen