Aulum Julestævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
146665 Tobias Christian Pedersen Aulum Skytteforening BK4 172.000 172.000 Mesterskab
146665 Tobias Christian Pedersen Aulum Skytteforening BK4 167.000 167.000 Hovedskydning
135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening BK3 179.000 179.000 Mesterskab
135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
138429 Magnus Asferg Andersen Aulum Skytteforening BK4 183.000 183.000 Mesterskab
138429 Magnus Asferg Andersen Aulum Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
146673 Victoria Kristensen Aulum Skytteforening BK4 178.000 178.000 Mesterskab
30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
146678 Lau Sejling Jensen Aulum Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
146680 Marcus Stenholt Bech Aulum Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
137786 Gabriel Mølby Agger Aulum Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
143678 Louis Andersen Aulum Skytteforening BK4 167.000 167.000 Hovedskydning
143678 Louis Andersen Aulum Skytteforening BK4 166.000 166.000 Mesterskab
135684 Mathias Bjerregaard Aulum Skytteforening BK4 181.000 181.000 Mesterskab
135684 Mathias Bjerregaard Aulum Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
141257 Olivia Venø Nielsen Aulum Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
141257 Olivia Venø Nielsen Aulum Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
130842 Magnus Skram Aulum Skytteforening ST3 151.000 151.000 Hovedskydning
146681 Marcus Christensen Aulum Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
146681 Marcus Christensen Aulum Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
146677 Asbjørn Steensig Lauridsen Aulum Skytteforening BK4 183.000 183.000 Mesterskab
101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
146677 Asbjørn Steensig Lauridsen Aulum Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening FRI 199.000 199.000 Mesterskab
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening SE2 187.000 187.000 Mesterskab
30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
119496 Ole Dejgaard Aulum Skytteforening Å3 194.000 194.000 Mesterskab
137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Jelling fS ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Jelling fS ST2 184.000 184.000 Mesterskab
30660 Charlotte Kristensen Aulum Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
30660 Charlotte Kristensen Aulum Skytteforening Å3 176.000 176.000 Mesterskab
32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 172.000 172.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
144648 Mille Juul Bach Gjellerup Sdr. S G & I BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
137786 Gabriel Mølby Agger Aulum Skytteforening BK4 170.000 170.000 Mesterskab
145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
146680 Marcus Stenholt Bech Aulum Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
146678 Lau Sejling Jensen Aulum Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening Å3 183.000 183.000 Mesterskab
146673 Victoria Kristensen Aulum Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening ST3 186.000 186.000 Mesterskab
30547 Knud Ejlersen Aulum Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Aulum Skytteforening ST3 174.000 174.000 Mesterskab
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening ST1 183.000 183.000 Mesterskab
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
119496 Ole Dejgaard Aulum Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 190.000 190.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
130842 Magnus Skram Aulum Skytteforening ST3 154.000 154.000 Mesterskab
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening ST3 189.000 189.000 Hovedskydning
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening ST3 180.000 180.000 Mesterskab
118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
144648 Mille Juul Bach Gjellerup Sdr. S G & I BK3 183.000 183.000 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 198.000 198.000 Mesterskab
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE2 187.000 187.000 Mesterskab
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 168.000 168.000 Mesterskab
146929 Jakob Damgaard Yde Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
146929 Jakob Damgaard Yde Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening Å3 187.000 187.000 Mesterskab
145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning

Til toppen