Aulum Julestævne (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Jelling fS ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Jelling fS ST3 181.000 181.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening ST3 184.000 184.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening FRI 199.000 199.000 Mesterskab
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening ST3 172.000 172.000 Mesterskab
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 186.000 186.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 181.000 181.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 180.000 180.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 184.000 184.000 Mesterskab
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening ST3 119.000 119.000 Mesterskab
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening ST3 135.000 135.000 Hovedskydning
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 192.000 192.000 Mesterskab
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab

Til toppen