DM Kvalifikation 2.. Runde DGI Østjylland (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Samsø Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
141336 Matilde Nielsen Samsø Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
145393 Ellen Grossniklaus Larsen Samsø Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
137971 Aya Rahr Knudsen Samsø Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Samsø Skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
135085 Max Nøkleby Rønde Samsø Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Samsø Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Samsø Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Samsø Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
146926 Mira Grau Møller Samsø Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
135352 Johan Otto Bøggild Ry-Emborg Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
145512 Hector Hornsleth Kirk Ry-Emborg Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
139465 Jonas Flindt Porse Ry-Emborg Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
139466 Magnus Hvass Pedersen Ry-Emborg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
139467 Jannik Bjørnvig Christensen Ry-Emborg Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
139468 Mathias Abraham Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
139471 Oliver Bjørn Olesen Ry-Emborg Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
145442 Mikkel Rothmann Blois Ry-Emborg Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
145443 Noa Le Fevre Ry-Emborg Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
145439 Albert Thisted Stobbe Ry-Emborg Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
143434 Anton Christensen Ry-Emborg Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
143435 Thue Hollerup Frost Ry-Emborg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
135354 Ruben Van der Maat Ry-Emborg Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
139463 Mathias Faurschou Jessen Ry-Emborg Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
73443 Per Kjærsgård Sørensen Skytteklubben DSB/ASF SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
137936 Marian Bay Jacobsen Randers Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
144158 Johnny Leon Behrenthz Randers Skyttekreds Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
145253 Lasse Bang Vestergaard Randers Skyttekreds BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
144142 Keld Lykke Rasmussen Skanderborg-Stilling Skytteforening Å3 199.000 199.000 Hovedskydning
145018 Michelle Schultz Lundberg Skanderborg-Stilling Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
95494 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
75845 Kristian Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
144127 Thomas Lykke Rasmussen Skanderborg-Stilling Skytteforening Å3 199.000 199.000 Hovedskydning
142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
142750 Casper Kronborg Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 153.000 153.000 Hovedskydning
145177 Monique Kjeldmann Madsen Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
129579 Caroline Baatrup Blok Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
125419 Markus Højegaard Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
141813 Emil Norsgaard Moslund Midtdjurs skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
129494 Oliver Bødtker Midtdjurs skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
140889 Ida Holt Enøe Midtdjurs skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
145560 David Svane Dalgaard Bach Midtdjurs skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening Å3 198.000 198.000 Hovedskydning
126789 Jesper G Christensen Midtdjurs skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
18504 Anny Toft Randers Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
18164 Jørgen Overgaard Randers Skyttekreds SE3 194.000 194.000 Hovedskydning

Til toppen