DM Kvalifikation 2.. Runde DGI Østjylland (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening ST3 170.000 170.000 Hovedskydning
116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
142308 Søren Stjerne Holm Jørgensen Samsø Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Samsø Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
141336 Matilde Nielsen Samsø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
133370 Matilde Jensen Samsø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
120802 Freya Kofoed Samsø Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
137971 Aya Rahr Knudsen Samsø Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Samsø Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
135085 Max Nøkleby Rønde Samsø Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Samsø Skytteforening ST3 191.000 191.000 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Samsø Skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Samsø Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
146926 Mira Grau Møller Samsø Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF SE2 200.000 200.000 Hovedskydning
111954 Poul Sjøstedt Skytteklubben DSB/ASF SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
145253 Lasse Bang Vestergaard Randers Skyttekreds BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
129494 Oliver Bødtker Midtdjurs skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
140889 Ida Holt Enøe Midtdjurs skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
146470 Sophie Langborg Moll Midtdjurs skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
126789 Jesper G Christensen Midtdjurs skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
18504 Anny Toft Randers Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds SE2 185.000 185.000 Hovedskydning

Til toppen