| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 200/08
2 134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening 199/14
3 138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening 199/10
4 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 199/09
5 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 198/06
6 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 196/04

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening 200/08
2 142966 Signe Hansen Løgstør Sportsskytteklub 197/10
3 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening 197/06
4 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 196/08
5 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds 196/07
6 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 194/07
7 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 193/05
8 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 191/05
9 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds 190/06
10 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds 188/01

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening 195/06
2 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds 193/04
3 144599 Liam Vestermark Hjallerup Skytteforening 193/03
4 133603 Holger Smed Østerild Skytteforening 189/01
5 143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds 188/03
5 143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds 188/03
7 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening 186/01
8 140601 Alex Klemmesen Østerild Skytteforening 185/01
8 143479 Elise Kortegaard Karby Skyttekreds 185/01
10 145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds 184/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 146802 Elina Qvist Ulsted Skytteforening 197/10
2 146803 Anna Eline Jørgensen Ulsted Skytteforening 196/04
3 146364 Silke Sørensen Karby Skyttekreds 194/06
4 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening 194/03
5 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 193/04
6 145773 Malte B. Olsen Hjørring Skytteforening 192/03
7 145469 Andreas Svendsen Sæby og omegns skytteforening 192/02
8 147203 Mikkel Pedersen Vilsted Skytteforening 191/04
9 146282 Christian B. Søndergaard Thisted Skyttekreds 190/05
10 146980 Maya Nabhan Ulsted Skytteforening 190/03
11 143415 Rasmus Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 190/02
11 147201 Alexander Becket Vilsted Skytteforening 190/02
13 144310 Freja Hald Ulsted Skytteforening 189/05
14 145299 Tim Ahlgren Nielsen Vodskov Skytteforening 189/01
15 147200 Harry Armager Vilsted Skytteforening 188/03
16 145788 Liam Votborg Sjørring Skytteforening 186/02
17 145780 Lucas Larsen Hjørring Skytteforening 185/03
17 147202 Haralde Ovesen Vilsted Skytteforening 185/03
19 145183 Marius Bisgaard Andersen Sjørring Skytteforening 184/01
20 146978 Vilhelm Rasmussen Ulsted Skytteforening 183/01
21 146365 Jonas Odgaard Karby Skyttekreds 182/02
22 146102 Thor Tinglev Ulsted Skytteforening 182/01
23 146768 Johannes Alstrup Aalborg Sjørring Skytteforening 182/00
24 146476 Anton Smith Adamzig Sæby og omegns skytteforening 181/01
25 145959 Jakob Kristensen Hjørring Skytteforening 178/00
26 145804 Jonathan Vestergård Thisted Skyttekreds 177/01
27 145878 Samanta Rosenkrantz Jensen Østerild Skytteforening 176/02
28 145879 Siv Svenstrup Cridland Østerild Skytteforening 173/01
29 140455 Mathilde Nymark Kristensen Sæby og omegns skytteforening 171/00
30 144592 Lukas Bukhave Christensen Karby Skyttekreds 170/00
31 147115 Mikkel Noppenau Sørensen Karby Skyttekreds 168/02

Riffel, 15m - Klasse J1

1 139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening 199/09
2 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 198/05
3 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 198/04
4 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 196/08
5 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 196/06
6 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 196/04

Riffel, 15m - Klasse J2

1 131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening 199/10
2 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 199/09
3 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 198/06
4 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 197/09
5 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 196/13
6 125245 Noah Krogh Hjallerup Skytteforening 196/05
7 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 195/06
8 126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 193/06
9 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 192/02
10 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 191/03
10 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 191/03
12 145985 Mikkel Nymark Kristensen Sæby og omegns skytteforening 191/02
12 129157 Frederik Carlsen Sæby og omegns skytteforening 191/02
14 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds 190/01
15 145475 Alexander Vinter Pedersen Sæby og omegns skytteforening 188/05
16 117189 Karl Guldhammer Sjørring Skytteforening 186/06
17 145785 Rasmus Funder Sjørring Skytteforening 184/03
18 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening 182/01
19 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 180/00
20 145784 Alexander Daniél Sjørring Skytteforening 179/02
21 146366 Jeanette Bull Karby Skyttekreds 173/01

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 196/08
2 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 196/03
3 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 193/07

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 104261 Bjørn Voigt Aalborg Skyttekreds 197/06
2 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds 193/06
3 29023 Hans Jøren Zoega Strømgaard Jensen Østerild Skytteforening 187/00
4 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 186/00
5 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 185/02
5 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 185/02
7 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 183/02

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 15719 Jens Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening 191/04
2 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 185/02
3 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 184/01
4 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 183/03
5 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 181/01
6 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening 180/00
7 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 173/01
8 109499 Marie Alstrup Madsen Karby Skyttekreds 171/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/12
2 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 200/11
3 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/10
3 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 200/10
5 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/07
6 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 199/10
7 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 199/09
7 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 199/09
9 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 199/08
10 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 198/13
11 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening 198/10
12 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 197/11
13 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds 197/10
14 91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds 197/08
15 139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening 197/07
15 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 197/07
15 113903 Tom Jensen Sjørring Skytteforening 197/07
15 27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds 197/07
19 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 197/06
20 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 197/04
20 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds 197/04
22 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 196/08
23 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening 196/06
24 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 195/03
25 123017 Ole Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening 191/04

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds 198/07
1 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 198/07
3 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 197/06
4 92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening 196/04
5 134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening 195/06
6 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening 195/03
7 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 193/07
8 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening 189/05

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 144572 Kasper Mikkelsen Frederikshavn Skyttekreds 194/05
2 146383 Frode Kirstejn Hovalt Aalborg Skyttekreds 191/03
3 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening 188/03
4 145059 Mads Emil Hansen Sjørring Skytteforening 186/01
5 144485 Thea Bager Sjørring Skytteforening 179/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 200/10
1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 200/10
3 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 200/08
3 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds 200/08
5 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening 199/11
6 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 199/07
7 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 199/05
8 93637 Bent Jensen Sjørring Skytteforening 198/04
9 28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds 196/07

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds 198/04
2 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening 196/06
3 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening 195/04
4 16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds 194/04
5 17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds 192/03
6 26777 Knud Søndergård Karby Skyttekreds 188/01
7 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening 179/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 11034 Per Bach Levorsen Hjørring Skytteforening 190/03
2 26792 Finn S. Knudsen Karby Skyttekreds 187/02
3 26791 Hans Christensen Karby Skyttekreds 182/01
4 10649 Bjarne Nielsen Hjørring Skytteforening 171/00
5 101592 Elly Jensen Sjørring Skytteforening 98/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening 198/14
2 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening 185/01
3 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening 184/02

Til toppen