LDT 15m Første runde 2021 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
42560 Rikke Pedersen Svenstrup Skytteforening Å3 200.000 200.000 Hovedskydning
144239 Hanne Frederiksen Svenstrup Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
145289 Anne Natasche Tønning Frandsen Svenstrup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
145290 Søren Strandberg Svenstrup Skytteforening Å3 198.000 198.000 Hovedskydning
131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
140646 Ida Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
145991 Shasmina Josefine Westensee Broagerlands Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
145070 Vile Meyer Broagerlands Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
143268 Jannik Schrøder Broagerlands Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
139705 Frederik Østergaard Madsen Broagerlands Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
145252 Malte Rasmussen Broagerlands Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
144642 Gustav Berg Broagerlands Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
140645 Noah Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
144938 Clara Bertelsen Gråsten Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
143513 Henrik Thomsen Gråsten Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
43557 Jytte Jensen Gråsten Skytteforening SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
44018 Johan Christiansen Grænseegnens Skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
42951 Jens ernst Christiansen Grænseegnens Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
145944 Jacob Christiansen Grænseegnens Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening Å1 191.000 191.000 Hovedskydning
128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
134939 Peter Kiel Nordals Skyttekreds ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds ST2 181.000 181.000 Hovedskydning
135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
145477 Albert Jørgensen Nordals Skyttekreds BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening ST3 160.000 160.000 Hovedskydning
132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening ST3 153.000 153.000 Hovedskydning
144833 Johanne Rantzau Paust Vojens Skytteforening BK4 200.000 200.000 Hovedskydning
142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
144551 Simon Sandberg Vojens Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds SE1 190.000 190.000 Hovedskydning
44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145583 Katrine Holm Østergaard Sønderborg Skyttekreds BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
144426 Ida Holm Hansen Sønderborg Skyttekreds BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
144861 Mia Riemer Sønderborg Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
142979 Marcus Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
145629 Frede Noes Sønderborg Skyttekreds BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
145578 Elias Bruncke Sønderborg Skyttekreds BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
144028 Mikkel Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
144425 Marius Hamer Sønderborg Skyttekreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
145576 Mads Raabe Jæger Sønderborg Skyttekreds BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
145575 Sophie-Mai Bundgaard Sønderborg Skyttekreds BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
144862 Regitze Winther Sønderborg Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 187.000 187.000 Hovedskydning
142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds J2 187.000 187.000 Hovedskydning
142484 Yashwanth Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds J2 180.000 180.000 Hovedskydning
145574 Sasha Emborg Kragelund Sønderborg Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
146983 Freya Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 183.000 183.000 Hovedskydning
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
145572 Stephanie Andersen Sønderborg Skyttekreds Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
145571 Kim Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
128844 Gert Jessen Sønderborg Skyttekreds SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
114368 Rajkumar Sengodan Kannaijan Sønderborg Skyttekreds Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
135035 Jan Vrang Hansen Sønderborg Skyttekreds SE3 195.000 195.000 Hovedskydning

Til toppen