Krudttønden 2021 november (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK1 200.000 200.000 Mesterskab
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK1 199.000 199.000 Mesterskab
146083 Kasper Arbo Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
146083 Kasper Arbo Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK4 194.000 194.000 Mesterskab
140067 Jacob Solhøj Nørskov Skytteforeningen Krudttønden BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
140067 Jacob Solhøj Nørskov Skytteforeningen Krudttønden BK2 194.000 194.000 Mesterskab
146753 Xavier Saxtorph Perrier Skytteforeningen Krudttønden BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
146753 Xavier Saxtorph Perrier Skytteforeningen Krudttønden BK4 190.000 190.000 Mesterskab
146084 Isabel Meier Larsen Skytteforeningen Krudttønden BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
146084 Isabel Meier Larsen Skytteforeningen Krudttønden BK4 193.000 193.000 Mesterskab
146752 Silas Holmberg Toska Skytteforeningen Krudttønden BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
146752 Silas Holmberg Toska Skytteforeningen Krudttønden BK4 193.000 193.000 Mesterskab
146085 Alex Lodder Skytteforeningen Krudttønden BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
146085 Alex Lodder Skytteforeningen Krudttønden BK4 193.000 193.000 Mesterskab
146086 Tobias Vilandt Rudlang Skytteforeningen Krudttønden BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
146086 Tobias Vilandt Rudlang Skytteforeningen Krudttønden BK4 189.000 189.000 Mesterskab
146825 Luka El Kholi Gram Ahlmark Skytteforeningen Krudttønden BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
146087 Storm K. Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
146087 Storm K. Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK4 184.000 184.000 Mesterskab
146749 Malte Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
146749 Malte Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden BK4 184.000 184.000 Mesterskab
146748 Filip Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
146748 Filip Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden BK4 183.000 183.000 Mesterskab
146750 Max Thagaard Skytteforeningen Krudttønden BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
146750 Max Thagaard Skytteforeningen Krudttønden BK4 184.000 184.000 Mesterskab
146088 Oskar Zimling Juncker Skytteforeningen Krudttønden BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
146088 Oskar Zimling Juncker Skytteforeningen Krudttønden BK4 183.000 183.000 Mesterskab
129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden ST3 199.000 199.000 Hovedskydning
129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden ST3 197.000 197.000 Mesterskab
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden Å1 199.000 199.000 Mesterskab
146751 Nicolai Zimling Fich Skytteforeningen Krudttønden Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
146751 Nicolai Zimling Fich Skytteforeningen Krudttønden Å3 148.000 148.000 Mesterskab
146826 Nicolai Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
120483 Mads Aagaard Junker Skytteforeningen Krudttønden Å3 179.000 179.000 Hovedskydning
124315 Regnar Buch Skytteforeningen Krudttønden SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
124315 Regnar Buch Skytteforeningen Krudttønden SE3 193.000 193.000 Mesterskab
146089 Mikkel Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
146089 Mikkel Näslund Thagaard Skytteforeningen Krudttønden Å3 188.000 188.000 Mesterskab

Til toppen