Vinterholdturnering Runde 4 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE3 196.000 196.000 Mesterskab
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE3 181.000 181.000 Mesterskab
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds SE3 174.000 174.000 Hovedskydning
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds SE3 166.000 166.000 Mesterskab
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds ST3 177.000 177.000 Mesterskab
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds ST2 190.000 190.000 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds Å2 190.000 190.000 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Mesterskab
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds Å3 181.000 181.000 Mesterskab
138259 Britta Bonde Skjern Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
138316 Lisbeth krog Gadgaard Skjern Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
138452 Mona Jensen Skjern Skytteforening Å3 171.000 171.000 Hovedskydning
37846 Jørgen Lauritsen Skjern Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening ST3 174.000 174.000 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE3 177.000 177.000 Hovedskydning
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
135621 Noah Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
135622 Silas Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
144483 Liam Vogt. Skjern Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
143255 Liam T. Enoch Skjern Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
141532 Peter Haahr Bruun Skjern Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
141528 Max Leedsøe Skjern Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
145140 Per L.K. Petersen. Skjern Skytteforening BK4 164.000 164.000 Hovedskydning
123289 Rasmus Petersen Skjern Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
144536 Marcus Thiemke. Skjern Skytteforening J2 178.000 178.000 Hovedskydning
131214 Peder Hvid Refstrup Skjern Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
131253 Freja Knudsen Skjern Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
143598 Lasse Appel Pedersen Højmark Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
145683 Emma Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
145840 Mads Andreas Bjerre Nielsen Trehøje Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
145840 Mads Andreas Bjerre Nielsen Trehøje Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
145491 Valdemar Kragelund Trehøje Skytteforening BK4 160.000 160.000 Hovedskydning
143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
146047 Sine Thusgaard Trehøje Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
146571 Dorthe Riis Trehøje Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
146571 Dorthe Riis Trehøje Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening ST1 199.000 199.000 Mesterskab
146384 Sarah Birkkjær Trehøje Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
146384 Sarah Birkkjær Trehøje Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
29722 Tove Madsen Trehøje Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
Anna Julie Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
143911 Laust Lund Christensen Ørnhøj Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
146386 William Frederiksen Ørnhøj Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
146363 Christian Skødeberg Ørnhøj Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
146406 Oskar Stjernholm Ørnhøj Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
36289 Klaus Jensen Ørnhøj Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
141133 Christian Andresen Ørnhøj Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
137742 Gunnar Toft Ørnhøj Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
133798 Kirstine Madsen Ørnhøj Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
137739 Anne Karen Nielsen Ørnhøj Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
139799 Karen Magrethe Møller Ørnhøj Skytteforening FRI 179.000 179.000 Hovedskydning
146690 Svend Bundgaard Ørnhøj Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
147126 David Bendesen Ørnhøj Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
145827 Anne Muff Vejlgaard Klitten Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
145821 Caroline Tarbensen Klitten Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
136279 Ivan Vereb Klitten Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
144350 John Laidler Klitten Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
139957 Michael Hyldgaard Klitten Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
144356 Poul Rudi Jensen Klitten Skytteforening Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
145820 Rune Aigner Klitten Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
142896 Eric Laidler Klitten Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
119431 Jesper Møller Klitten Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
136278 Anna Verebova Klitten Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
120197 Johnny Vestergaard Klitten Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
145825 Linette Schimdt Klitten Skytteforening Å3 180.000 180.000 Hovedskydning
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
146361 Natahlie Ditlevsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
146361 Natahlie Ditlevsen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt BK3 194.000 194.000 Mesterskab
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å2 186.000 186.000 Mesterskab
90100 Jens Kristian Pedersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
139694 Allan Vestergaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
90125 Viktor Sørensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å3 176.000 176.000 Hovedskydning
98956 Matilde Nivi Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
98956 Matilde Nivi Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å2 194.000 194.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 195.000 195.000 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 186.000 186.000 Mesterskab
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning

Til toppen