Vinterholdturnering Runde 4 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Mesterskab
146410 Herman Stenland Struer Skyttekreds J2 172.000 172.000 Hovedskydning
146410 Herman Stenland Struer Skyttekreds J2 173.000 173.000 Mesterskab
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
145683 Emma Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
145491 Valdemar Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 153.000 153.000 Hovedskydning
143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
146047 Sine Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening ST1 200.000 200.000 Hovedskydning
141296 Poul Åge Nielsen Trehøje Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
141296 Poul Åge Nielsen Trehøje Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
146384 Sarah Birkkjær Trehøje Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning

Til toppen