DGI Storstrømmen LDM Luft Riffel og Luft Pistol 2022 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
52603 Jes Larsen Faxe Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Faxe Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening SE1 185.000 185.000 Hovedskydning
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening SE1 188.000 188.000 Mesterskab
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST3 176.000 176.000 Mesterskab
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 185.000 185.000 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å1 184.000 184.000 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 182.000 182.000 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
147053 Carsten Boesgaard Vilhelmsen Damsholte Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
147053 Carsten Boesgaard Vilhelmsen Damsholte Skytteforening Å2 188.000 188.000 Mesterskab
128720 Aksel R. Ebbe Nykøbing F. Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
128720 Aksel R. Ebbe Nykøbing F. Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening ST3 161.000 161.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening ST3 170.000 170.000 Mesterskab
139884 Hans-Kurt Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
139884 Hans-Kurt Pedersen Ornebjerg Skytteforening SE2 198.000 198.000 Mesterskab
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
144864 Lærke Larsen Tingsted Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
144864 Lærke Larsen Tingsted Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
141541 Frederik Gustav Enok Tingsted Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
141541 Frederik Gustav Enok Tingsted Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
146190 Nicoline H. Larsen Ravnsborg Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
146190 Nicoline H. Larsen Ravnsborg Skytteforening ST3 176.000 176.000 Mesterskab
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
110239 Xenia M. K. Rasmussen Ravnsborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
130625 Jesper I. Pedersen Faxe Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
130625 Jesper I. Pedersen Faxe Skytteforening Å2 188.000 188.000 Mesterskab
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST3 186.000 186.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST2 196.000 196.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening ST2 194.000 194.000 Mesterskab
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
114906 Josefine J. E. Clausen Næstved Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
114906 Josefine J. E. Clausen Næstved Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening ST3 161.000 161.000 Hovedskydning
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening ST3 159.000 159.000 Mesterskab
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST3 185.000 185.000 Mesterskab
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
145671 Andreas Palle Ornebjerg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
146279 Nicolaj Meyhoff Ornebjerg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
140533 Marius Voss Petersen Ornebjerg Skytteforening J2 176.000 176.000 Hovedskydning
140533 Marius Voss Petersen Ornebjerg Skytteforening J2 176.000 176.000 Mesterskab
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
101878 René Møller maciejewski Stege Ndr. Skytteforening ST2 175.000 175.000 Hovedskydning
101878 René Møller maciejewski Stege Ndr. Skytteforening ST2 182.000 182.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 183.000 183.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 189.000 189.000 Mesterskab
136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening ST3 181.000 181.000 Mesterskab
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 187.000 187.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening ST1 197.000 197.000 Mesterskab
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening Å1 191.000 191.000 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab

Til toppen