| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening 199/09
1 137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds 199/09
3 139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening 185/02

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 139468 Mathias Abraham Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 194/05
2 135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening 194/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 128070 Cian Beattie Samsø Skytteforening 195/05
2 143435 Thue Hollerup Frost Ry-Emborg Skytteforening 192/05
3 140900 Gustav Jakobsen Samsø Skytteforening 192/03
4 139467 Jannik Bjørnvig Christensen Ry-Emborg Skytteforening 191/04
5 143434 Anton Christensen Ry-Emborg Skytteforening 190/06
6 137970 Alfred Rahr Knudsen Samsø Skytteforening 190/02
7 139466 Magnus Hvass Pedersen Ry-Emborg Skytteforening 186/05
8 145781 Noah Rydahl Brøsted Grenå Skyttekreds 186/02
8 145443 Noa Le Fevre Ry-Emborg Skytteforening 186/02
10 145512 Hector Hornsleth Kirk Ry-Emborg Skytteforening 185/02
11 139465 Jonas Flindt Porse Ry-Emborg Skytteforening 185/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 145442 Mikkel Rothmann Blois Ry-Emborg Skytteforening 178/01
2 145439 Albert Thisted Stobbe Ry-Emborg Skytteforening 176/01
3 141227 Bjørn Thrane Fast Grenå Skyttekreds 175/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 135354 Ruben Van der Maat Ry-Emborg Skytteforening 181/01

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 23543 Marie S. Jørgensen Grenå Skyttekreds 194/05

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 96896 Pia Holm-Jensen Midtdjurs skytteforening 190/06

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening 183/01
2 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening 177/02
3 23502 Mogens Andersen Grenå Skyttekreds 175/00
4 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 169/00
5 139834 Karsten Helweg Midtdjurs skytteforening 157/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening 200/10
2 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds 199/06
3 25332 Inge Kleis Samsø Skytteforening 198/03
4 139476 Mathilde Æbeløe Møller Ry-Emborg Skytteforening 197/06
5 106994 Casper Broge Odder Skytteforening 192/03
6 21755 Arne G. Jensen Ry-Emborg Skytteforening 191/03

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 22839 Carina Koch Andersen Grenå Skyttekreds 200/14
2 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 196/05
3 133791 Thomas Kremmer Jensen Samsø Skytteforening 195/05

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 141403 André Møller Samsø Skytteforening 191/04
2 133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 187/02
3 142036 Adriano Zignale Odder Skytteforening 186/06
4 90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening 184/02
5 139475 Mark Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening 184/00
6 142045 Pia Dalgaard Odder Skytteforening 181/00
7 142037 Casper Vind Odder Skytteforening 176/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening 199/06

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 106337 Kim Bønsdorff Munkholm Grenå Skyttekreds 198/07
2 23413 Rita Jensen Grenå Skyttekreds 196/08

Riffel, 15m - Klasse SE1

2 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds 198/09
3 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 197/01

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds 197/06
2 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds 195/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

2 103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening 194/02
3 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds 192/05
4 25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening 192/01
5 21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening 190/02
6 17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 189/03
7 25436 Per Hansen Odder Skytteforening 189/00
8 21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening 188/03
9 25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening 184/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening 190/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 141225 Lillian Fast Grenå Skyttekreds 187/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

2 98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds 189/04
3 84461 Jens Peter Møller Ry-Emborg Skytteforening 189/01
4 95887 John Dyhr Kristensen Odder Skytteforening 185/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds 200/13
2 18341 Flemming Lauritsen Randers Skyttekreds 199/12
3 146409 Niels Erik Hauge Bilde Randers Skyttekreds 197/12
4 18195 John Nicholaisen Randers Skyttekreds 197/10
5 18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds 197/09
6 142804 Lone Mette Sloth Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening 196/04
7 133555 Ole Støvring Randers Skyttekreds 196/01
8 144668 Mohammad Faramarzi Randers Skyttekreds 195/08
9 24149 Johnny Jensen Randers Skyttekreds 195/05
9 130238 Erik Møgelvang Rasmussen Randers Skyttekreds 195/05
11 18541 Allan Dicksen Andersen Randers Skyttekreds 193/06
12 95417 Jan Jørn Jensen Randers Skyttekreds 192/05
13 132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening 188/02
14 18420 Claus Lindberg Randers Skyttekreds 187/02
15 110301 Helle Hansen Randers Skyttekreds 165/00

Til toppen