Hyggeturnering 3. runde DGI Østjylland (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
128070 Cian Beattie Samsø Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
18195 John Nicholaisen Randers Skyttekreds FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
18341 Flemming Lauritsen Randers Skyttekreds FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
133555 Ole Støvring Randers Skyttekreds FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds FRI 200.000 200.000 Hovedskydning
18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
24149 Johnny Jensen Randers Skyttekreds FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
18541 Allan Dicksen Andersen Randers Skyttekreds FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
130238 Erik Møgelvang Rasmussen Randers Skyttekreds FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
95417 Jan Jørn Jensen Randers Skyttekreds FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
18420 Claus Lindberg Randers Skyttekreds FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
146409 Niels Erik Hauge Bilde Randers Skyttekreds FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
144668 Mohammad Faramarzi Randers Skyttekreds FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
110301 Helle Hansen Randers Skyttekreds FRI 165.000 165.000 Hovedskydning
137970 Alfred Rahr Knudsen Samsø Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
140900 Gustav Jakobsen Samsø Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
141403 André Møller Samsø Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
133791 Thomas Kremmer Jensen Samsø Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
138921 Else Haagen Randers Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
25332 Inge Kleis Samsø Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
137638 Oline Holm Lauersen Grenå Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
106337 Kim Bønsdorff Munkholm Grenå Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
22839 Carina Koch Andersen Grenå Skyttekreds Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
23543 Marie S. Jørgensen Grenå Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
141225 Lillian Fast Grenå Skyttekreds SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
23413 Rita Jensen Grenå Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
23502 Mogens Andersen Grenå Skyttekreds ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
145781 Noah Rydahl Brøsted Grenå Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
141227 Bjørn Thrane Fast Grenå Skyttekreds BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 169.000 169.000 Hovedskydning
142804 Lone Mette Sloth Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
135349 Mads Søndergaard Ry-Emborg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145512 Hector Hornsleth Kirk Ry-Emborg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
139465 Jonas Flindt Porse Ry-Emborg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
139466 Magnus Hvass Pedersen Ry-Emborg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
139467 Jannik Bjørnvig Christensen Ry-Emborg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
139468 Mathias Abraham Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
139474 Jakob Rothmann Ry-Emborg Skytteforening BK1 185.000 185.000 Hovedskydning
145442 Mikkel Rothmann Blois Ry-Emborg Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
145443 Noa Le Fevre Ry-Emborg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
145439 Albert Thisted Stobbe Ry-Emborg Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
143434 Anton Christensen Ry-Emborg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
143435 Thue Hollerup Frost Ry-Emborg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
135354 Ruben Van der Maat Ry-Emborg Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
21755 Arne G. Jensen Ry-Emborg Skytteforening Å1 191.000 191.000 Hovedskydning
84461 Jens Peter Møller Ry-Emborg Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
139476 Mathilde Æbeløe Møller Ry-Emborg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
139475 Mark Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
96896 Pia Holm-Jensen Midtdjurs skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
139834 Karsten Helweg Midtdjurs skytteforening ST3 157.000 157.000 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
25436 Per Hansen Odder Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
95887 John Dyhr Kristensen Odder Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
142036 Adriano Zignale Odder Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
106994 Casper Broge Odder Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
142037 Casper Vind Odder Skytteforening Å3 176.000 176.000 Hovedskydning
142045 Pia Dalgaard Odder Skytteforening Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning

Til toppen