LDT 2021 3. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
144551 Simon Sandberg Vojens Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
134939 Peter Kiel Nordals Skyttekreds ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
145477 Albert Jørgensen Nordals Skyttekreds BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
144938 Clara Bertelsen Gråsten Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening SE3 179.000 179.000 Hovedskydning
127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
143513 Henrik Thomsen Gråsten Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
43557 Jytte Jensen Gråsten Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning

Til toppen