LDT 2021 4. runde AFSLUTENDE (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
44018 Johan Christiansen Grænseegnens Skytteforening ST3 169.000 169.000 Hovedskydning
42951 Jens Ernst Christiansen Grænseegnens Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
145944 Jacob Christiansen Grænseegnens Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening Å1 189.000 189.000 Hovedskydning
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
42560 Rikke Pedersen Svenstrup Skytteforening Å3 199.000 199.000 Hovedskydning
144239 Hanne Frederiksen Svenstrup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
145289 Anne Natasche Tønning Frandsen Svenstrup Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
145290 Søren Strandberg Svenstrup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
140646 Ida Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
145991 Shasmina Josefine Westensee Broagerlands Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
145070 Vile Meyer Broagerlands Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
143268 Jannik Schrøder Broagerlands Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
139705 Frederik Østergaard Madsen Broagerlands Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
145252 Malte Rasmussen Broagerlands Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
144642 Gustav Berg Broagerlands Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
85128 Horst Clausen Broagerlands Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
146964 Kenneth Clausen Broagerlands Skytteforening Å3 199.000 199.000 Hovedskydning
146662 Keven Clausen Broagerlands Skytteforening Å3 197.000 197.000 Hovedskydning
141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
145583 Katrine Holm Østergaard Sønderborg Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
144426 Ida Holm Hansen Sønderborg Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
146993 Silke Nielsen Sønderborg Skyttekreds BK4 199.000 199.000 Hovedskydning
144861 Mia Riemer Sønderborg Skyttekreds BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
145581 Frederik Lund Palmgren Sønderborg Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
144027 Sebastian Bundgaard Sønderborg Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
142979 Marcus Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
145629 Frede Noes Sønderborg Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
146992 Villads Petersen Sønderborg Skyttekreds BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
144028 Mikkel Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
144425 Marius Hamer Sønderborg Skyttekreds BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
145575 Sophie-Mai Bundgaard Sønderborg Skyttekreds BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
145573 Berke Okutan Sønderborg Skyttekreds BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds J2 200.000 200.000 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
144862 Regitze Winther Sønderborg Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds J2 184.000 184.000 Hovedskydning
142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds J2 184.000 184.000 Hovedskydning
142484 Yashwanth Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
145574 Sasha Emborg Kragelund Sønderborg Skyttekreds J2 185.000 185.000 Hovedskydning
146983 Freya Bossen Sønderborg Skyttekreds J2 184.000 184.000 Hovedskydning
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
145572 Stephanie Andersen Sønderborg Skyttekreds Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
145571 Kim Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds SE1 187.000 187.000 Hovedskydning
128844 Gert Jessen Sønderborg Skyttekreds SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
114368 Rajkumar Sengodan Kannaijan Sønderborg Skyttekreds Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
42805 Rasmus Dall Sønderborg Skyttekreds Å3 198.000 198.000 Hovedskydning

Til toppen