Landsdelsmesterskab 15 meter (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 184.000 184.000 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK4 163.000 163.000 Mesterskab
143792 Helena Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening BK3 200.000 200.000 Mesterskab
142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 191.000 191.000 Mesterskab
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening Å3 192.000 192.000 Mesterskab
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
120197 Johnny Vestergaard Klitten Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
120197 Johnny Vestergaard Klitten Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
147041 Karina Johansen Klitten Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
147041 Karina Johansen Klitten Skytteforening Å3 186.000 186.000 Mesterskab
142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
146716 Sander Lyman Klitten Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
146716 Sander Lyman Klitten Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å2 191.000 191.000 Mesterskab
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å3 185.000 185.000 Mesterskab
144356 Poul Rudi Jensen Klitten Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
144356 Poul Rudi Jensen Klitten Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
145825 Linette Schimdt Klitten Skytteforening Å3 179.000 179.000 Hovedskydning
145825 Linette Schimdt Klitten Skytteforening Å3 181.000 181.000 Mesterskab
145826 Phillip Jensen Klitten Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
145826 Phillip Jensen Klitten Skytteforening BK4 165.000 165.000 Mesterskab
144355 Marcus Jensen Klitten Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
144355 Marcus Jensen Klitten Skytteforening BK4 181.000 181.000 Mesterskab
145821 Caroline Tarbensen Klitten Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
145821 Caroline Tarbensen Klitten Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
125211 Jørn Renè Sørensen Trehøje Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
125211 Jørn Renè Sørensen Trehøje Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
126862 Morten Hvam Trehøje Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
126862 Morten Hvam Trehøje Skytteforening FRI 189.000 189.000 Mesterskab
125183 Bent Kristiansen Trehøje Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
125183 Bent Kristiansen Trehøje Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
133084 Annelise Meldgaard Trehøje Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
133084 Annelise Meldgaard Trehøje Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
128886 Erna Christensen Trehøje Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
128886 Erna Christensen Trehøje Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
143934 Jonathan Pedersen Højmark Skytteforening BK4 174.000 174.000 Mesterskab
146974 Victor Bollerup Højmark Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
146974 Victor Bollerup Højmark Skytteforening BK4 185.000 185.000 Mesterskab
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening J2 185.000 185.000 Mesterskab
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
120242 Flemming Pedersen Trehøje Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
120242 Flemming Pedersen Trehøje Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
143598 Lasse appel Pedersen Højmark Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
143598 Lasse appel Pedersen Højmark Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
143934 Jonathan Pedersen Højmark Skytteforening BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
147147 Carl Nyborg Oesen Stadil-Vedersø Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
147147 Carl Nyborg Oesen Stadil-Vedersø Skytteforening BK4 176.000 176.000 Mesterskab
146462 Sofus Kamp Stadil-Vedersø Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
146462 Sofus Kamp Stadil-Vedersø Skytteforening BK4 187.000 187.000 Mesterskab
144123 Gustav Thesbjerg Jørgensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
144123 Gustav Thesbjerg Jørgensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK4 183.000 183.000 Mesterskab
147378 Magnus Amtkjær Bjerre Videbæk Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 198.000 198.000 Mesterskab
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 190.000 190.000 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST1 187.000 187.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST1 189.000 189.000 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Trehøje Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Trehøje Skytteforening ST2 193.000 193.000 Mesterskab
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
147392 Mikkel Noam Elias Knak Ulfborg Bys Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
141478 Malte Lund Filsø Ulfborg Bys Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
141478 Malte Lund Filsø Ulfborg Bys Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
147386 Lærke Bondesgaard Thomsen Ulfborg Bys Skytteforening BK4 200.000 200.000 Hovedskydning
147386 Lærke Bondesgaard Thomsen Ulfborg Bys Skytteforening BK4 200.000 200.000 Mesterskab
147385 Leander Hald Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
147385 Leander Hald Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
147392 Mikkel Noam Elias Knak Ulfborg Bys Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
142896 Eric Laidler Klitten Skytteforening SE3 190.000 190.000 Mesterskab
135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK2 183.000 183.000 Hovedskydning
135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK2 179.000 179.000 Mesterskab
145801 Jouno Blak Klitten Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
145801 Jouno Blak Klitten Skytteforening Å3 182.000 182.000 Mesterskab
143130 Mads Sørensen Klitten Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
143130 Mads Sørensen Klitten Skytteforening BK4 177.000 177.000 Mesterskab
136486 Nicoline Christensen Klitten Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
136486 Nicoline Christensen Klitten Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
147340 Celine Lykke Nielsen Klitten Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
147340 Celine Lykke Nielsen Klitten Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
145827 Anne Muff Vejlgaard Klitten Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
145827 Anne Muff Vejlgaard Klitten Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
143818 Henrik Mortensen Klitten Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
143818 Henrik Mortensen Klitten Skytteforening Å3 180.000 180.000 Mesterskab
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
142896 Eric Laidler Klitten Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
144350 John Laidler Klitten Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
144350 John Laidler Klitten Skytteforening Å3 194.000 194.000 Mesterskab
146881 Heidi Dalgaard Klitten Skytteforening Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
146881 Heidi Dalgaard Klitten Skytteforening Å3 188.000 188.000 Mesterskab
146715 Louise Yde Klitten Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
146715 Louise Yde Klitten Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 187.000 187.000 Mesterskab
140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening SE3 181.000 181.000 Hovedskydning
140720 Greta Mona Rusbjerg Lemvig Skytteforening SE3 182.000 182.000 Mesterskab
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
140719 Ketty Jørgensen Lemvig Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
140719 Ketty Jørgensen Lemvig Skytteforening SE3 175.000 175.000 Mesterskab
145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
146194 Mathias Strøe Lemvig Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
146194 Mathias Strøe Lemvig Skytteforening BK3 173.000 173.000 Mesterskab
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 188.000 188.000 Mesterskab
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 189.000 189.000 Mesterskab
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab

Til toppen