Landsdelsmesterskab 15 meter (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
122886 Lisa Hesel Vind Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
122886 Lisa Hesel Vind Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 170.000 170.000 Mesterskab
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
143261 Zacharias Renberg Trehøje Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
145683 Emma Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
145683 Emma Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
143263 Esben Skøtt Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 172.000 172.000 Mesterskab
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
146047 Sine Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
146047 Sine Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
145840 Mads Andreas Bjerre Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
145840 Mads Andreas Bjerre Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
145491 Valdemar Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 129.000 129.000 Hovedskydning
145491 Valdemar Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 137.000 137.000 Mesterskab
143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
143791 Josefine Slot Kragelund Trehøje Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
143534 Tobias Thusgaard Trehøje Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
104123 Søren Mose Sørensen Klitten Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST3 168.000 168.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
146384 Sarah Birkkjær Trehøje Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
146384 Sarah Birkkjær Trehøje Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 198.000 198.000 Mesterskab
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab

Til toppen