| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 33790 Ove Laursen Jelling fS 397,000 199,000 596,000

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/07 198/06 397/13
2 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 197/04 199/06 396/10
3 140796 Mathias Vestergaard Bertin Ullerup Skytteforening 197/04 198/10 395/14
4 140092 Jeppe Dalgas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/04 189/06 386/10

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/09 200/08 399/17
2 145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 197/07 200/10 397/17
3 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08 198/09 395/17
4 144890 Line Stelmach Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/06 199/05 394/11
5 145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 196/10 196/05 392/15
6 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 195/04 196/04 391/08
7 145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 196/03 195/06 391/09

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 194/09 197/05 391/14
2 145023 Rasmus Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/04 196/05 390/09
3 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 190/03 197/03 387/06
4 145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 194/06 193/05 387/11
5 146451 Silas Richard Bæklund Klejs-Juelsminde Skytteforening 192/07 193/01 385/08
6 124543 Julie Annikki Seppä Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 189/04 193/03 382/07
7 147044 Frederik Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 190/02 191/02 381/04
8 145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 192/00 186/02 378/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 147194 Sigurd Højer Storm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13 198/09 398/22
2 146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07 198/08 396/15
3 144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06 197/05 396/11
4 146800 Nanna Thao Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/04 195/10 393/14
5 144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06 196/09 392/15
6 147159 Anna Kidmose Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/02 195/05 390/07
7 146860 Ronja Sonnesen Blåhøj Skytteforening 194/04 194/05 388/09
8 145426 Willads Kirk Greve Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06 192/05 388/11
9 147178 August Vind Julsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 190/05 195/04 385/09
10 146960 Natascha Kristoffersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/05 194/02 385/07
11 147078 Laura Rasmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 196/06 186/04 382/10
12 144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/02 192/03 381/05
13 134551 Mathilde Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening 194/04 186/03 380/07
14 145425 Mille Schøler Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/03 189/05 377/08
15 147046 Sienna Athene Damgaard Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 186/01 187/02 373/03
16 147375 William Vesti Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 187/02 181/00 368/02
17 146799 Magnus Rønde Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 182/00 184/02 366/02
18 144476 Nikolai Franch Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 179/02 185/01 364/03
19 146415 Petrea Sendemann Nikolov Klejs-Juelsminde Skytteforening 181/03 183/03 364/06
20 147223 Tobias Klemmesen Klejs-Juelsminde Skytteforening 175/01 188/03 363/04
21 144850 Wiliam Secher Geertsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 180/01 183/01 363/02
22 132820 Sebastian Clausen Blåhøj Skytteforening 174/00 175/00 349/00
23 144849 Mathias Secher Geertsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 160/00 167/01 327/01
23 146961 Juliane Braarup Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening 160/00 167/01 327/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening 200/12 199/12 399/24

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/09 200/09 399/18
2 145040 Storm Franzen Kolding-Bramdrup Skytteforening 200/11 198/09 398/20
3 134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07 197/10 396/17
4 145041 Jacob Steenfeldt Kolding-Bramdrup Skytteforening 196/08 199/07 395/15
5 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/05 196/07 392/12
6 147395 Christian Guldbæk Kolding-Bramdrup Skytteforening 194/05 197/04 391/09
7 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/02 195/04 390/06
8 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 193/03 194/01 387/04
9 143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening 195/03 192/07 387/10
10 134550 Caroline Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening 192/02 194/03 386/05
11 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05 191/03 386/08
12 135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/10 187/02 384/12
13 135019 Mathias N. Sørensen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 188/02 190/02 378/04

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 34116 Kasper Kjær Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 191/05 192/04 383/09
2 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 190/05 187/02 377/07

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/05 188/06 382/11
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 187/02 191/05 378/07
3 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 189/02 187/02 376/04
4 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 182/01 186/03 368/04
5 96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 184/02 183/01 367/03
6 106985 Lotte Bredahl Jelling fS 180/00 183/01 363/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 179/01 182/01 361/02
2 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 175/00 183/00 358/00
3 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 169/01 167/00 336/01

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 200/14 400/25
2 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13 200/11 400/24
3 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/11 200/12 400/23
4 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12 200/11 400/23
5 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13 200/10 400/23
6 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/09 199/13 397/22
7 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 198/07 199/08 397/15
8 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 195/05 196/08 391/13
9 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 194/03 196/07 390/10
10 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 195/06 195/08 390/14

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 145111 Søren Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/11 199/11 398/22
2 145111 Søren Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/11 199/11 398/22
3 147051 Christian Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/06 191/02 390/08
4 147152 Dennis Pedersen Brande Skytteforening 192/05 192/05 384/10
5 147420 Kristian Dürr Jelling fS 190/01 193/03 383/04
6 146929 Jakob Damgaard Yde Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 192/03 189/02 381/05
7 128425 Jørgen Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 188/03 192/03 380/06
8 146295 Brian Sönnichsen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 189/02 189/02 378/04
9 126748 Kasper Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 179/00 181/01 360/01

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15 200/13 400/28
2 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 200/08 400/18
3 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/09 199/11 398/20
4 33816 Knud Andersen Jelling fS 199/11 199/07 398/18
5 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 199/09 199/05 398/14
6 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06 199/05 398/11
7 33790 Ove Laursen Jelling fS 198/08 199/07 397/15
8 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/03 199/09 395/12
9 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 197/10 198/06 395/16
10 80544 Paul Landsfeldt Jelling fS 198/03 196/03 394/06
11 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/06 193/04 390/10
12 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening 191/03 197/04 388/07
13 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 193/06 195/05 388/11
14 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/06 194/05 388/11

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 194/06 198/06 392/12
2 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 192/07 194/01 386/08
3 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 192/04 189/01 381/05
4 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 185/04 193/06 378/10

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening 189/02 186/03 375/05

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening 196/04 197/08 393/12
2 141187 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/06 197/08 390/14
3 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 193/03 194/06 387/09
4 145193 Char-Li Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/02 192/01 383/03
5 97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening 188/04 187/02 375/06
6 146959 Maria Kristoffersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 188/00 183/00 371/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/07
2 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 197/04
2 140796 Mathias Vestergaard Bertin Ullerup Skytteforening 197/04
2 140092 Jeppe Dalgas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/04

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/09
2 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08
3 145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 197/07
4 145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 196/10
5 145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 196/03
6 144890 Line Stelmach Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/06
7 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 195/04
8 137098 Tristan Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 187/04
9 130440 Lærke Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 186/01

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 194/09
2 145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 194/06
3 121939 Thor Sørensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 194/05
4 145023 Rasmus Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/04
5 146451 Silas Richard Bæklund Klejs-Juelsminde Skytteforening 192/07
6 145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 192/00
7 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 190/03
8 147044 Frederik Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 190/02
9 124543 Julie Annikki Seppä Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 189/04

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 147194 Sigurd Højer Storm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
2 144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06
3 147398 Valdemar Sørensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 198/12
4 146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07
5 146800 Nanna Thao Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/04
6 144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06
6 145426 Willads Kirk Greve Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06
6 147078 Laura Rasmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 196/06
9 147159 Anna Kidmose Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/02
10 146860 Ronja Sonnesen Blåhøj Skytteforening 194/04
10 134551 Mathilde Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening 194/04
12 146455 Justus Peder ScharnWeber Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/00
13 147400 Noah Obbekjær Andersen Kolding-Bramdrup Skytteforening 193/02
14 146446 Celina Sommer Christiansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 192/04
15 146960 Natascha Kristoffersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/05
16 147178 August Vind Julsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 190/05
17 144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/02
18 145425 Mille Schøler Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/03
19 147397 Johanne Møller Kolding-Bramdrup Skytteforening 188/01
20 147375 William Vesti Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 187/02
21 147396 Linus Steenfeldt Kolding-Bramdrup Skytteforening 186/03
22 147046 Sienna Athene Damgaard Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 186/01
23 146308 Rune Randløv Lind Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 185/02
23 147401 Jacob Fabricius Højrup Jelling fS 185/02
25 146453 August Stensgaadr Vahl Klejs-Juelsminde Skytteforening 184/02
26 146958 Loke Olsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 184/01
27 144296 Mads Hollbaum Honore Ullerup Skytteforening 182/01
28 146799 Magnus Rønde Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 182/00
29 146415 Petrea Sendemann Nikolov Klejs-Juelsminde Skytteforening 181/03
30 144850 Wiliam Secher Geertsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 180/01
30 147119 Jens Peter Moff Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 180/01
32 144476 Nikolai Franch Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 179/02
33 146957 Elias Olsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 177/00
34 147223 Tobias Klemmesen Klejs-Juelsminde Skytteforening 175/01
35 132820 Sebastian Clausen Blåhøj Skytteforening 174/00
36 144847 Emil Højbjerg Degn Klejs-Juelsminde Skytteforening 172/01
37 146378 Marius Gjødsbøl Jelling fS 168/01
38 144849 Mathias Secher Geertsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 160/00
38 146961 Juliane Braarup Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening 160/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening 200/12

Riffel, 15m - Klasse J2

1 145040 Storm Franzen Kolding-Bramdrup Skytteforening 200/11
2 145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/09
3 134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07
4 135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/10
5 145041 Jacob Steenfeldt Kolding-Bramdrup Skytteforening 196/08
6 147399 Anne-Sophie Sørensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 196/06
7 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/05
8 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05
9 143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening 195/03
10 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/02
11 147395 Christian Guldbæk Kolding-Bramdrup Skytteforening 194/05
12 146433 Sarah F. Højrup Jelling fS 194/04
13 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 193/03
14 134550 Caroline Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening 192/02
15 135019 Mathias N. Sørensen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 188/02
16 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 186/02
17 126750 Rasmus Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 182/01

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 34116 Kasper Kjær Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 191/05
2 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 190/05

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/05
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 189/02
3 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 187/02
4 96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 184/02
5 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 182/01
6 106985 Lotte Bredahl Jelling fS 180/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 179/01
2 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 175/00
3 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 169/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
1 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
3 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
4 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/11
4 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
6 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/09
7 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 198/07
8 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 195/06
9 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 195/05
10 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 195/04
11 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 194/03

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 145111 Søren Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/11
2 145111 Søren Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/11
3 147051 Christian Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 199/06
4 147152 Dennis Pedersen Brande Skytteforening 192/05
5 146929 Jakob Damgaard Yde Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening 192/03
6 147420 Kristian Dürr Jelling fS 190/01
7 146295 Brian Sönnichsen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 189/02
8 128425 Jørgen Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 188/03
9 147177 Christian Christiansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 188/01
10 126748 Kasper Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning 179/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15
2 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
3 33816 Knud Andersen Jelling fS 199/11
4 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 199/09
4 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/09
6 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06
7 33790 Ove Laursen Jelling fS 198/08
8 80544 Paul Landsfeldt Jelling fS 198/03
9 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 197/10
10 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/06
11 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/03
12 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/06
13 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 193/06
14 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening 191/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 194/06
2 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 192/07
3 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 192/04
4 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 185/04

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening 189/02
2 33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening 182/02

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening 196/04
2 141187 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/06
3 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 193/03
4 145193 Char-Li Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/02
5 97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening 188/04
6 146959 Maria Kristoffersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 188/00

Til toppen