| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08 200/12 399/20
2 144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06 198/09 397/15
3 137885 Thea Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 193/05 194/03 387/08
4 140092 Jeppe Dalgas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/02 194/03 386/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 145426 Willads Kirk Greve Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08 200/07 400/15
2 147194 Sigurd Højer Storm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09 200/03 399/12
3 144890 Line Stelmach Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/07 200/05 397/12
4 146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/03 200/03 397/06
5 146800 Nanna Thao Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06 197/03 393/09
6 144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/04 194/03 389/07
7 144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/04 194/04 388/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/04 200/08 400/12
2 145040 Storm Franzen Kolding-Bramdrup Skytteforening 197/07 199/06 396/13
3 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/05 196/06 394/11
4 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/06 196/05 394/11
5 135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/01 195/04 391/05
6 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 196/03 194/00 390/03
7 143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening 192/04 193/01 385/05
8 147395 Christian Guldbæk Kolding-Bramdrup Skytteforening 188/02 193/02 381/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 49572 Maria Degn Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 197/03 199/05 396/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 34116 Kasper Kjær Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 194/02 192/02 386/04
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 187/01 187/02 374/03
3 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 182/01 177/00 359/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 44603 Kasper Clausen Kolding-Bramdrup Skytteforening 191/02 189/03 380/05
2 106985 Lotte Bredahl Jelling fS 178/01 184/01 362/02
3 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 180/00 174/03 354/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/07 200/13 400/20
2 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/10 200/07 400/17
3 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07 200/09 400/16
4 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07 200/06 400/13
5 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11 200/08 399/19
6 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS 199/05 200/07 399/12
7 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08 200/04 399/12
8 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12 199/10 399/22
9 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 198/05 199/04 397/09
10 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 199/11 197/03 396/14

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09 199/07 399/16
2 33790 Ove Laursen Jelling fS 199/06 199/07 398/13
3 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/03 199/09 398/12
4 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/04 199/11 397/15
5 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 197/06 199/06 396/12
6 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 198/03 198/07 396/10
7 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06 197/08 393/14
8 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/04 197/04 391/08
9 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05 196/04 391/09
10 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/05 193/03 390/08
11 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 195/01 191/03 386/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 190/02 190/04 380/06
2 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/02 188/02 380/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening 197/02 198/08 395/10
2 145193 Char-Li Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/02 195/03 386/05
3 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 194/00 189/00 383/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 142474 Gustav Stegmann Bak Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08
2 144893 Noah Magne Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06
3 137885 Thea Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 193/05
4 140092 Jeppe Dalgas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 145426 Willads Kirk Greve Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08
2 147194 Sigurd Højer Storm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09
3 144890 Line Stelmach Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/07
4 146801 Nicoline Dyhrberg Rahr Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/03
5 146800 Nanna Thao Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06
6 144657 Gustav Illum Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/04
7 144659 Joshua Jo Sackmann Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 134728 Holger K. Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/04
2 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/06
3 144656 Malthe Liam Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/05
4 145040 Storm Franzen Kolding-Bramdrup Skytteforening 197/07
5 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 196/03
6 135768 Magnus Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/01
7 143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening 192/04
8 147395 Christian Guldbæk Kolding-Bramdrup Skytteforening 188/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 49572 Maria Degn Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 197/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 34116 Kasper Kjær Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 194/02
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 187/01
3 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 182/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 44603 Kasper Clausen Kolding-Bramdrup Skytteforening 191/02
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 180/00
3 106985 Lotte Bredahl Jelling fS 178/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
2 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/10
3 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/07
3 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07
3 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07
6 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 199/11
6 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11
8 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08
9 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS 199/05
10 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 198/05

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 147152 Dennis Pedersen Brande Skytteforening 193/02
2 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 189/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
2 33790 Ove Laursen Jelling fS 199/06
3 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/03
4 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/04
5 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 198/03
6 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 197/06
7 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/05
8 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06
9 33816 Knud Andersen Jelling fS 196/04
10 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/05
11 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 195/01
12 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/02
2 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 190/02

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening 197/02
2 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 194/00
3 145193 Char-Li Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/02

Til toppen