Honum pistolterræn i Ølsted (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 64.000 46.000 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 55.000 40.000 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 33.000 24.000 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 40.000 29.000 Hovedskydning
115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening GPA 20.000 14.000 Hovedskydning
34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening GPA 21.000 15.000 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 37.000 27.000 Hovedskydning
138957 Frits Wintherfeldt Djurslands PistolKlub GPA 17.000 12.000 Hovedskydning
129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub GPA 40.000 29.000 Hovedskydning
142873 Svend Erik Poulsen Djurslands PistolKlub GPA 23.000 17.000 Hovedskydning
138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening GPA 51.000 37.000 Hovedskydning
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening GPA 22.000 16.000 Hovedskydning
136329 Søren Søndergaard Thomsen Horsens Skyttekreds GPA 35.000 25.000 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 56.000 41.000 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug GPA 64.000 46.000 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 57.000 41.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 53.000 38.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds GPA 53.000 38.000 Hovedskydning
88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds GPA 46.000 33.000 Hovedskydning
102006 Bjarne Svendsen Herfølge Skytteforening GPA 16.000 12.000 Hovedskydning
135936 Dan René Nielsen Herfølge Skytteforening GPA 27.000 20.000 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 47.000 34.000 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 21.000 15.000 Hovedskydning
140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening GPA 26.000 19.000 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 65.000 47.000 Hovedskydning
96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 26.000 19.000 Hovedskydning
27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 44.000 32.000 Hovedskydning
139255 Gert Rettig Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 27.000 20.000 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 21.000 15.000 Hovedskydning
31422 Frank Hansen Engesvang Skyttekreds GPA 52.000 38.000 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 40.000 29.000 Hovedskydning
31414 Ivan Kristensen Engesvang Skyttekreds GPA 42.000 30.000 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 68.000 49.000 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 36.000 26.000 Hovedskydning
90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening GPA 31.000 22.000 Hovedskydning
34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening GPA 69.000 50.000 Hovedskydning
140775 Morten Hedegaard Løsning-Hedensted Skytteforening GPA 19.000 14.000 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 56.000 41.000 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 61.000 44.000 Hovedskydning
129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 70.000 51.000 Hovedskydning
57699 Tobias Dietz Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 55.000 40.000 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 24.000 17.000 Hovedskydning
136810 Thomas Hansen Engesvang Skyttekreds GPA 20.000 14.000 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 72.000 52.000 Hovedskydning
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening GPA 15.000 11.000 Hovedskydning
49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening GPA 30.000 22.000 Hovedskydning
128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening GPA 20.000 14.000 Hovedskydning
137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening GPA 59.000 43.000 Hovedskydning
139937 Nicolaj Boldrup Jakobsen Djurslands PistolKlub GPA 29.000 21.000 Hovedskydning
134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening GPA 20.000 14.000 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd GPA 45.000 33.000 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd GPA 23.000 17.000 Hovedskydning
130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening GPA 22.000 16.000 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GPA 43.000 31.000 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening GPA 16.000 12.000 Hovedskydning
144278 Kenneth Humle Vodskov Skytteforening GPA 20.000 14.000 Hovedskydning
142600 Peter Lindegaard Esbjerg Skyttekreds GPA 14.000 10.000 Hovedskydning
147863 Kasper Fogh Lindegaard Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening GPA 16.000 12.000 Hovedskydning
147935 Christian Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening GPA 16.000 12.000 Hovedskydning
147864 Henrik Von Qualen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening GPA 18.000 13.000 Hovedskydning
142257 Hans Møller Esbjerg Skyttekreds GPA 41.000 30.000 Hovedskydning
142259 Jørn Strand Esbjerg Skyttekreds GPA 32.000 23.000 Hovedskydning
142258 Jesper Christensen Esbjerg Skyttekreds GPA 2.000 1.000 Hovedskydning
142223 Torben Dahl Esbjerg Skyttekreds GPA 15.000 11.000 Hovedskydning
147865 Jan Rosiak Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening GPA 17.000 12.000 Hovedskydning
147936 Marius Frandsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening GPA 14.000 10.000 Hovedskydning
55982 Jens Peter Jensen Korsør Skytteforening GPA 40.000 29.000 Hovedskydning
145175 Tatiana Nikolova Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 19.000 14.000 Hovedskydning
141313 Tore Sørensen Aalborg Skyttekreds GPA 57.000 41.000 Hovedskydning
144918 Henrik Antonisen Strøby Skytteforening GPA 24.000 17.000 Hovedskydning
147967 Torben Bjorholm Knabstrup Skytteforening GPA 13.000 9.000 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 71.000 51.000 Hovedskydning

Til toppen