| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening 200/09 200/06 400/15
2 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 196/07 200/05 396/12
3 142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub 198/08 198/05 396/13
4 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds 199/03 197/06 396/09
5 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening 197/07 197/01 394/08
6 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/06 197/08 392/14

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne 200/06 199/07 399/13
2 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds 199/04 198/08 397/12
3 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening 199/07 198/03 397/10
4 145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening 200/10 197/04 397/14
5 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds 198/07 198/03 396/10
6 145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds 198/03 196/06 394/09
7 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds 198/01 195/02 393/03
8 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 193/03 196/06 389/09
9 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 189/01 196/01 385/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening 197/06 200/07 397/13
2 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 197/02 194/04 391/06
3 145299 Tim Ahlgren Nielsen Vodskov Skytteforening 194/03 195/03 389/06
4 143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds 195/06 194/04 389/10
5 143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds 195/02 194/05 389/07
6 146803 Anna Eline Jørgensen Ulsted Skytteforening 194/03 193/06 387/09
7 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 187/01 196/05 383/06
8 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening 194/04 188/00 382/04
9 142352 Stella Lilleund Aachmann Sæby og omegns skytteforening 185/00 190/00 375/00
10 146478 Mathias Hagbard Junge Klinge Sæby og omegns skytteforening 182/04 174/01 356/05
11 145472 Mikki Borregaard Sæby og omegns skytteforening 166/00 173/00 339/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 200/07 200/07 400/14
2 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/09 199/08 399/17
3 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 200/09 198/06 398/15
4 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 199/08 198/08 397/16
5 139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening 197/04 198/04 395/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 198/05 198/09 396/14
2 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 194/02 199/08 393/10
3 131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening 197/01 194/03 391/04
4 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 195/01 195/03 390/04
5 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 193/03 196/05 389/08
6 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds 192/03 192/03 384/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 200/05 199/06 399/11
2 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 195/04 198/04 393/08
3 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 196/04 194/03 390/07
4 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 193/02 195/02 388/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 104261 Bjørn Voigt Aalborg Skyttekreds 196/06 196/04 392/10
2 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 192/03 188/02 380/05
3 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 184/01 195/06 379/07
4 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds 183/02 186/00 369/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 189/02 179/01 368/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/11 200/09 400/20
2 139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening 200/08 200/11 400/19
3 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 200/09 200/08 400/17
4 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/06 199/07 399/13
5 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 199/09 199/10 398/19
6 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/09 199/09 398/18
7 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 198/03 199/06 397/09
8 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 197/04 198/04 395/08
9 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 198/04 197/06 395/10
10 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 199/09 195/07 394/16
11 16969 Morten Larsen Vodskov Skytteforening 197/03 196/04 393/07
12 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 194/03 198/01 392/04
13 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 194/03 196/05 390/08
14 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 194/06 195/07 389/13
15 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 191/02 196/07 387/09
16 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 191/03 187/02 378/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds 195/07 198/02 393/09
2 146383 Frode Kirstejn Hovalt Aalborg Skyttekreds 193/04 197/04 390/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 197/05 198/03 395/08
2 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 198/06 197/05 395/11
3 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 194/00 199/03 393/03
4 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/03 198/07 393/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening 192/08 200/05 392/13

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 134890 Theeranan Nakkaew Sæby og omegns skytteforening 200/09
2 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds 199/03
3 142027 Mille J. D. Jensen Løgstør Sportsskytteklub 198/08
4 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 198/04
5 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening 197/07
6 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 196/07
7 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/06

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 145032 Melanie Kingo Thomsen Vodskov Skytteforening 200/10
2 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne 200/06
3 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening 199/07
4 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds 199/04
5 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds 198/07
6 145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds 198/03
7 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds 198/01
8 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 193/03
9 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 189/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 138422 Karla Schultz Jensen Vester Hassing Skytteforening 197/06
2 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 197/02
3 143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds 195/06
4 143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds 195/02
5 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening 194/04
6 146803 Anna Eline Jørgensen Ulsted Skytteforening 194/03
7 145299 Tim Ahlgren Nielsen Vodskov Skytteforening 194/03
8 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 187/01
9 142352 Stella Lilleund Aachmann Sæby og omegns skytteforening 185/00
10 146478 Mathias Hagbard Junge Klinge Sæby og omegns skytteforening 182/04
11 145472 Mikki Borregaard Sæby og omegns skytteforening 166/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/09
1 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 200/09
3 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 200/07
4 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 199/08
5 139867 Thomas Øllgaard Vodskov Skytteforening 197/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 198/05
2 131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening 197/01
3 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 195/01
4 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 194/02
5 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 193/03
6 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds 192/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 200/05
2 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 196/04
3 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 195/04
4 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 193/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 104261 Bjørn Voigt Aalborg Skyttekreds 196/06
2 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 192/03
3 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 184/01
4 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds 183/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 189/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/11
2 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 200/09
3 139686 Ida Aaen Vodskov Skytteforening 200/08
4 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/06
5 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/09
6 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 199/09
7 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 199/09
8 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 198/04
9 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 198/03
10 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 197/04
11 16969 Morten Larsen Vodskov Skytteforening 197/03
12 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 194/06
13 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 194/03
14 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 194/03
15 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 191/03
16 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 191/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds 195/07
2 146383 Frode Kirstejn Hovalt Aalborg Skyttekreds 193/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 198/06
2 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 197/05
3 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/03
4 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 194/00

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening 192/08

Til toppen