Skallebøllestævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Mesterskab
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 188.000 188.000 Mesterskab
143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
141099 Tiffany I. C. K. Bramm Vissenbjerg Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
141099 Tiffany I. C. K. Bramm Vissenbjerg Skytteforening J2 176.000 176.000 Mesterskab
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Mesterskab
143603 Jesper Lindharth Vissenbjerg Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
143603 Jesper Lindharth Vissenbjerg Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense ST2 184.000 184.000 Mesterskab
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening ST1 187.000 187.000 Hovedskydning
52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening ST1 190.000 190.000 Mesterskab
120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
141921 Viktoria Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
141921 Viktoria Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
146951 Kasper Elmelund Bebe Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
146951 Kasper Elmelund Bebe Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds J1 190.000 190.000 Hovedskydning
130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
146952 Jesper Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
146952 Jesper Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Mesterskab
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
141814 Andreas Meng Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
141814 Andreas Meng Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 189.000 189.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
137490 mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
137490 mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
146615 Mathias Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
146615 Mathias Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
146614 Jonathan Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
146614 Jonathan Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Mesterskab
147260 Mathilde Skov Nielsen Vissenbjerg Skytteforening BK4 198.000 198.000 Hovedskydning
147260 Mathilde Skov Nielsen Vissenbjerg Skytteforening BK4 198.000 198.000 Mesterskab
137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS ST3 172.000 172.000 Mesterskab
145040 Storm Franzen Kolding-Bramdrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
145040 Storm Franzen Kolding-Bramdrup Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
145811 Merle Vennerstrøm Særslev Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
145811 Merle Vennerstrøm Særslev Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS J2 197.000 197.000 Hovedskydning
120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS J2 197.000 197.000 Mesterskab
144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
141435 Mikkel Bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
141435 Mikkel Bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening ST1 188.000 188.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening ST1 191.000 191.000 Mesterskab
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening ST3 189.000 189.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 194.000 194.000 Mesterskab
126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab

Til toppen