| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening 199/13 200/14 399/27
2 134815 Nicolas Larsen Otterup Skytteforening 198/08 200/11 398/19
3 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 198/08 199/07 397/15
4 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 197/11 197/06 394/17

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening 199/07 197/13 396/20
2 144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening 195/06 200/03 395/09
3 141799 Clara Frederikke Rønbjerg Rask Rask Særslev Skytteforening 196/07 199/07 395/14
4 137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds 198/10 196/08 394/18
5 142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening 197/09 196/04 393/13
6 145811 Merle Vennerstrøm Særslev Skytteforening 194/07 197/05 391/12
7 141435 Mikkel Bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening 195/07 193/05 388/12
8 137490 mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 188/05 191/05 379/10

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 141921 Viktoria Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening 189/02 191/03 380/05
2 141503 Victor E Larsen Bogense Skytteforening 189/02 190/03 379/05
3 142892 Sarah Dam Hansen Lunde Sg&I 183/01 190/02 373/03

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 147260 Mathilde Skov Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 198/05 194/04 392/09
2 145297 Karla B. Petersen Lunde Sg&I 190/01 197/05 387/06
3 147258 Catarina Egelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening 189/03 190/05 379/08
4 145105 Hugo Toräng Lunde Sg&I 189/04 186/01 375/05
5 142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I 185/02 185/03 370/05
6 147107 Herman Sommer Skov Lunde Sg&I 187/02 182/00 369/02
7 146096 Mikkel Tolstrup Særslev Skytteforening 179/01 183/03 362/04
8 132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I 172/00 181/00 353/00
9 147108 Carl Sommer Skov Lunde Sg&I 174/00 174/01 348/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/09 200/11 399/20
2 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening 200/11 198/06 398/17
3 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 190/03 194/02 384/05

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 198/07 200/12 398/19
2 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening 193/05 194/04 387/09

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 199/10 198/11 397/21
2 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 194/08 197/07 391/15
3 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 196/03 194/05 390/08
4 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening 192/01 193/03 385/04

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 184/01 191/06 375/07
2 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 185/01 179/00 364/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 130391 Astrid Sofie Uglebjerg Lunde Sg&I 178/00 185/01 363/01
2 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening 179/03 171/00 350/03

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening 200/12 200/14 400/26
2 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 199/07 200/13 399/20
3 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 199/11 198/08 397/19

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 195/04 198/07 393/11
2 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 192/03 196/04 388/07
3 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 194/08 191/04 385/12

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I 187/02 191/01 378/03
2 143603 Jesper Lindharth Vissenbjerg Skytteforening 183/01 187/00 370/01

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11 200/13 400/24
2 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 199/08 199/12 398/20
3 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10 198/08 398/18
4 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 198/10 198/11 396/21
5 49614 John Guld Særslev Skytteforening 197/09 198/09 395/18
6 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/07 198/07 394/14
7 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/04 198/07 393/11
8 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 197/08 196/08 393/16
9 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 199/06 194/05 393/11
10 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 195/07 197/09 392/16
11 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 193/04 196/05 389/09
12 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/05 195/06 386/11

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/08 197/06 394/14
2 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/05 196/05 389/10
3 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 190/03 192/05 382/08

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 50333 Svend E. Christensen Bogense Skytteforening 192/03 191/03 383/06
2 50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening 184/03 188/02 372/05
3 94888 Arne Hansen Bogense Skytteforening 186/01 184/01 370/02
4 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/03 170/00 361/03

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 145104 Janne Dam Hansen Lunde Sg&I 186/00 188/03 374/03
2 123595 Laila Torpsgaard Bogense Skytteforening 183/00 185/00 368/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening 199/13
2 134815 Nicolas Larsen Otterup Skytteforening 198/08
2 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 198/08
4 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 197/11

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 143602 Malik Oliver Lindharth Vissenbjerg Skytteforening 199/07
2 137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds 198/10
3 142394 Adam Engelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening 197/09
4 141799 Clara Frederikke Rønbjerg Rask Rask Særslev Skytteforening 196/07
5 141435 Mikkel Bøllingtoft Justesen Særslev Skytteforening 195/07
6 144693 Max Lund Andersen Særslev Skytteforening 195/06
7 145811 Merle Vennerstrøm Særslev Skytteforening 194/07
8 137490 mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 188/05

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 141921 Viktoria Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening 189/02
1 141503 Victor E Larsen Bogense Skytteforening 189/02
3 142892 Sarah Dam Hansen Lunde Sg&I 183/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 147260 Mathilde Skov Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 198/05
2 145297 Karla B. Petersen Lunde Sg&I 190/01
3 145105 Hugo Toräng Lunde Sg&I 189/04
4 147258 Catarina Egelund Bertelsen Vissenbjerg Skytteforening 189/03
5 147107 Herman Sommer Skov Lunde Sg&I 187/02
6 142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I 185/02
7 146096 Mikkel Tolstrup Særslev Skytteforening 179/01
8 147108 Carl Sommer Skov Lunde Sg&I 174/00
9 132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I 172/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening 200/11
2 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/09
3 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 190/03

Riffel, 15m - Klasse J2

1 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 198/07
2 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening 193/05

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 199/10
2 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 196/03
3 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 194/08
4 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening 192/01

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 185/01
2 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 184/01

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening 179/03
2 130391 Astrid Sofie Uglebjerg Lunde Sg&I 178/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening 200/12
2 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 199/11
3 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 199/07

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 195/04
2 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 194/08
3 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 192/03

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I 187/02
2 143603 Jesper Lindharth Vissenbjerg Skytteforening 183/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11
2 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10
3 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 199/08
4 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 199/06
5 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 198/10
6 49614 John Guld Særslev Skytteforening 197/09
7 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 197/08
8 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/07
9 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 195/07
10 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/04
11 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 193/04
12 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/08
2 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/05
3 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 190/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 50333 Svend E. Christensen Bogense Skytteforening 192/03
2 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/03
3 94888 Arne Hansen Bogense Skytteforening 186/01
4 50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening 184/03

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 145104 Janne Dam Hansen Lunde Sg&I 186/00
2 123595 Laila Torpsgaard Bogense Skytteforening 183/00

Til toppen