| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 200/08 199/07 399/15

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 147320 Andrea Frederiksen Bogense Skytteforening 197/04 190/03 387/07
2 138971 Mads Fugl Østergård Særslev Skytteforening 192/03 194/03 386/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening 200/10 200/05 400/15

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 197/03 200/03 397/06
2 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 197/07 194/03 391/10
3 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 190/03 195/04 385/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 190/04 189/00 379/04
2 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 166/01 175/00 341/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening 200/04 200/08 400/12
2 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 200/12 191/04 391/16

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening 193/02 190/03 383/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/08 200/09 400/17
2 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 198/03 199/03 397/06
3 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 199/09 198/09 397/18
4 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 199/05 198/07 397/12
5 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/05 197/06 395/11
6 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/04 196/02 394/06
7 49614 John Guld Særslev Skytteforening 196/08 195/03 391/11
8 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 191/02 190/00 381/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 194/02 189/02 383/04
2 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 189/02 191/00 380/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 200/08

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 147320 Andrea Frederiksen Bogense Skytteforening 197/04
2 138971 Mads Fugl Østergård Særslev Skytteforening 192/03

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening 200/10

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 197/07
2 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 197/03
3 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 190/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 190/04
2 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 166/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 200/12
2 121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening 200/04

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 144450 Pia Andersen Særslev Skytteforening 193/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/08
2 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 199/09
3 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 199/05
4 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/05
5 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/04
6 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 198/03
7 49614 John Guld Særslev Skytteforening 196/08
8 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 191/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 194/02
2 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 189/02

Til toppen