| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 200/08 200/11 400/19
2 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 200/15 199/15 399/30
3 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 200/13 199/08 399/21
4 140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening 198/09 200/10 398/19
5 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 200/12 197/12 397/24
6 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 198/12 197/08 395/20
7 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 199/09 196/05 395/14
8 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/07 193/06 389/13

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening 200/12 200/10 400/22
2 144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening 200/10 200/11 400/21
3 131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening 199/05 200/14 399/19
4 145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening 197/06 199/11 396/17
5 145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening 199/07 197/04 396/11
6 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/03 197/03 390/06
7 137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening 194/06 195/05 389/11
8 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 192/03 196/04 388/07
9 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening 191/03 195/04 386/07
10 138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening 190/04 195/09 385/13

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 192/03 195/07 387/10
2 146057 Adrian Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening 193/03 191/02 384/05
3 146764 Tino C Ask Skive skytteforening 175/00 180/01 355/01

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 146678 Lau Sejling Jensen Aulum Skytteforening 194/04 197/07 391/11
2 147019 Sinna Lykke Knudstrup Skyttekreds 188/03 188/02 376/05
3 142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening 183/01 181/03 364/04
4 146054 Tobias Nørgaard Pedersen Haderup Skytteforening 180/02 181/01 361/03
5 147225 Silas Svahn Pedersen Hem Skytteforening 173/02 172/00 345/02

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/08 200/12 400/20
2 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 199/09 199/09 398/18
3 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 200/10 198/05 398/15
4 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 199/09 198/10 397/19
5 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 198/04 198/07 396/11

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/07 196/07 392/14
2 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 197/07 193/02 390/09

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 197/07 197/10 394/17
2 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 189/05 195/05 384/10

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/04 186/02 373/06
2 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 183/01 184/01 367/02
3 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 181/01 185/02 366/03
4 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 182/01 179/01 361/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 180/03 182/04 362/07
2 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 172/00 172/00 344/00
3 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 168/00 173/01 341/01

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 200/13 200/15 400/28
2 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/15 200/12 399/27
3 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 197/08 200/11 397/19
4 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 196/07 199/13 395/20

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 199/06 199/05 398/11
2 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 197/07 197/08 394/15
3 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 195/03 198/07 393/10
4 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/05 195/06 391/11
5 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/04 195/06 388/10
6 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 191/03 194/03 385/06

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 145946 Henrik Nielsen Viborg Skytteforening 198/04 197/07 395/11
2 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/03 193/08 384/11
3 141017 Helle Andresen Them Skytteforening 192/04 192/02 384/06
4 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening 192/02 191/00 383/02
5 146369 Dennis Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/01 192/05 379/06
6 137896 Rasmus Libach Sørensen Skive skytteforening 186/02 190/05 376/07
7 145647 AneBirgitte Murphy Them Skytteforening 186/01 189/02 375/03
8 146610 Michael Thuesen Viborg Skytteforening 190/02 183/01 373/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/09 199/10 399/19
2 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/05 199/07 395/12
3 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 198/05 195/06 393/11
4 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 196/06 195/06 391/12
5 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 194/05 192/04 386/09

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds 195/05 197/02 392/07
2 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 195/02 196/05 391/07
3 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 194/02 192/04 386/06
4 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 190/03 193/04 383/07

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 147049 Knud Erik Sørensen Skive skytteforening 180/02 190/04 370/06

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening 198/11 199/09 397/20
2 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 197/06 197/02 394/08
3 145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro 191/02 189/03 380/05

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 200/15
2 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 200/13
3 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 200/12
4 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 200/08
5 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 199/09
6 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 198/12
7 140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening 198/09
8 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/07

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening 200/12
2 144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening 200/10
3 145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening 199/07
4 131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening 199/05
5 145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening 197/06
6 137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening 194/06
7 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/03
8 140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening 192/03
9 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening 191/03
10 138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening 190/04

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 146057 Adrian Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening 193/03
2 143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 192/03
3 146398 Felix Kusk Meldgaard Haderup Skytteforening 179/02
4 146764 Tino C Ask Skive skytteforening 175/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 146678 Lau Sejling Jensen Aulum Skytteforening 194/04
2 147019 Sinna Lykke Knudstrup Skyttekreds 188/03
3 142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening 183/01
4 146054 Tobias Nørgaard Pedersen Haderup Skytteforening 180/02
5 147225 Silas Svahn Pedersen Hem Skytteforening 173/02
6 145349 Storm Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening 170/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 200/10
2 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/08
3 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 199/09
3 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 199/09
5 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 198/04

Riffel, 15m - Klasse J2

1 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 197/07
2 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/07

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 197/07
2 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 189/05

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/04
2 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 183/01
3 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 182/01
4 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 181/01

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 180/03
2 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 172/00
3 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 168/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 200/13
2 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/15
3 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 197/08
4 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 196/07

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 199/06
2 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 197/07
3 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/05
4 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 195/03
5 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/04
6 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 191/03

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 145946 Henrik Nielsen Viborg Skytteforening 198/04
2 141017 Helle Andresen Them Skytteforening 192/04
3 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening 192/02
4 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/03
5 146610 Michael Thuesen Viborg Skytteforening 190/02
6 146369 Dennis Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/01
7 137896 Rasmus Libach Sørensen Skive skytteforening 186/02
8 145647 AneBirgitte Murphy Them Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/09
2 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 198/05
3 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 196/06
4 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/05
5 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 194/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds 195/05
2 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 195/02
3 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 194/02
4 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 190/03
5 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening 183/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 147049 Knud Erik Sørensen Skive skytteforening 180/02

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening 198/11
2 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 197/06
3 145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro 191/02

Til toppen