| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 200/00
1 131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening 200/00
1 140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening 200/00
1 136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening 200/00
1 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 200/00
1 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 200/00
1 143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening 200/00
1 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening 200/00
1 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 200/00
10 139961 Naja Winther Them Skytteforening 199/00
10 139962 Nicklas Winther Them Skytteforening 199/00
10 144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening 199/00
10 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 199/00
10 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 199/00
15 140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening 198/00
15 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening 198/00
15 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 198/00
15 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/00
19 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening 197/00
19 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 197/00
21 144751 Amina Hamid Skive skytteforening 196/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 145697 Julie Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening 199/00
1 145698 Simon Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening 199/00
3 138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening 198/00
3 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening 198/00
5 145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening 197/00
5 145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening 197/00
5 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/00
5 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 197/00
9 137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening 196/00
9 140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening 196/00
9 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening 196/00
12 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 195/00
12 139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening 195/00
14 126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening 194/00
14 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 194/00
14 135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro 194/00
17 136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening 193/00
17 132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
17 141016 Nicolas B. Christiansen Them Skytteforening 193/00
17 130970 William H. Troelsen Them Skytteforening 193/00
17 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening 193/00
22 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening 192/00
23 144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening 190/00
24 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening 188/00
25 135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening 186/00
26 143300 Frida Grund Vangsø Gjern Skyttekreds 184/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 143594 Jonathan B. Christiansen Them Skytteforening 196/00
2 134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening 195/00
3 145950 Mads Bech Høeg Christensen Viborg Skytteforening 194/00
3 146531 Alberte Rostbøll Skals Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
5 143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening 193/00
5 146057 Adrian Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening 193/00
5 145407 Kristian Munch Them Skytteforening 193/00
5 145700 Sebastian Lyngsø Viborg Skytteforening 193/00
5 146592 Denys Buryi Møldrup Skytteforening 193/00
5 141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
5 145783 Malthe Nielsen Skals Skytteforening 193/00
12 118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds 192/00
12 140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening 192/00
12 146099 Maja Albertsen Skals Skytteforening 192/00
15 123255 Victor Nordahl Kudsk Gjern Skyttekreds 191/00
15 135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro 191/00
15 145655 Nora Schriver Skals Skytteforening 191/00
15 145656 Carl Frederik Schriver Skals Skytteforening 191/00
19 123252 Axel Petersen Gjern Skyttekreds 190/00
19 145497 Magnus Friis Virklund Skyttekreds Bjerringbro 190/00
19 145833 Rasmus Ry Andersen Them Skytteforening 190/00
19 145701 Magnus Twile L. Kristesen Viborg Skytteforening 190/00
19 146443 Meise Kristensen Viborg Skytteforening 190/00
19 146270 Jens Jakob Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
25 142931 Bertil Risgaard Jensen Hem Skytteforening 189/00
25 146080 Nanna J. Buus Them Skytteforening 189/00
25 135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening 189/00
28 144648 Mille Juul Bach Gjellerup Sdr. S G & I 188/00
28 145086 Bastian Givskov Hartmann Sejs-Svejbæk Skytteforening 188/00
28 146738 Ida Maria Rolighed Kahlert Haderup Skytteforening 188/00
28 143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 188/00
28 136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro 188/00
28 145679 Mikkel Dynesen Them Skytteforening 188/00
28 144883 Magnus Borresen Møldrup Skytteforening 188/00
28 142844 Lasse Fomsgaard Møldrup Skytteforening 188/00
28 135107 Christian Ladefoged Gade Skals Skytteforening 188/00
28 145659 Tobias H. Viborg Skals Skytteforening 188/00
38 146685 Signe Kristensen Haderup Skytteforening 187/00
38 145428 Ellen Rasmussen Gjern Skyttekreds 187/00
38 145702 Xander Kjølhede Viborg Skytteforening 187/00
38 145012 Tinus Berggren Sørensen Møldrup Skytteforening 187/00
38 146269 Ellen Kjems Krogh Hansen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
38 145658 Andreas H. Viborg Skals Skytteforening 187/00
38 145654 Lily Schriver Skals Skytteforening 187/00
45 140635 Kasper Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
45 140008 Lucas k. Thomsen Møldrup Skytteforening 186/00
45 144521 Lenio Jacobsen Skals Skytteforening 186/00
48 146689 Tobias Bach Østergaard Gjellerup Sdr. S G & I 185/00
48 146764 Tino C Ask Skive skytteforening 185/00
48 146398 Felix Kusk Meldgaard Haderup Skytteforening 185/00
48 144628 Kristian Vingborg Skyttekreds Bjerringbro 185/00
48 146061 Gawain Philip Albon Skyttekreds Bjerringbro 185/00
48 134609 Anders Greve Sørensen Skals Skytteforening 185/00
54 145429 Thilde Hermann Nielsen Gjern Skyttekreds 184/00
54 145430 Mia Post Gjern Skyttekreds 184/00
54 144589 Mads Fisker Skyttekreds Bjerringbro 184/00
57 145499 Jacob Grønkjær Risom Frank Skyttekreds Bjerringbro 183/00
57 136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro 183/00
59 139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
59 145079 Oliver Bock Meyer Møldrup Skytteforening 182/00
61 145678 Andreas Dynesen Them Skytteforening 181/00
61 145011 Theis Berggren Sørensen Møldrup Skytteforening 181/00
61 142972 Magnus Jeppesen Karup Skytteforening 181/00
61 145844 Sara Fuglsang-Plesner Skals Skytteforening 181/00
61 145951 Anthon Hilsløv Hummelshøj Skals Skytteforening 181/00
66 145404 Elliot Hald Them Skytteforening 180/00
67 142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening 179/00
68 142379 Oliver Hedin Urup Kjellerup Skytteforening 176/00
69 145652 Noah H. Hansen Nørskov Them Skytteforening 175/00
70 145949 Victor Risgaard Viborg Skytteforening 168/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 146859 Nathanael Balle Primdal Gjern Skyttekreds 189/00
2 146975 Leila Hamid Skive skytteforening 187/00
3 143299 Gustav Grund Vangsø Gjern Skyttekreds 185/00
3 143302 Emil Rasmussen Gjern Skyttekreds 185/00
5 145026 Gustas Cizas Skyttekreds Bjerringbro 184/00
6 143323 Marquez Inthania Gregersen Them Skytteforening 183/00
7 145027 Iben Angelina Agentoft Svendsen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
8 146056 Daniel Nørgaard Pedersen Haderup Skytteforening 181/00
8 145408 Mads Buus Them Skytteforening 181/00
8 134837 Kasper Gade Skals Skytteforening 181/00
11 143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro 180/00
11 145029 Markus Skaarup Bay Skyttekreds Bjerringbro 180/00
13 146976 Sara Hamid Skive skytteforening 178/00
13 145948 Oscar Risgaard Viborg Skytteforening 178/00
15 144287 Jonathan Johannes Kruse Frederiksen Skyttekreds Bjerringbro 177/00
15 146055 Hoseas Berg Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 177/00
15 145380 Mattias Bünning Christiansen Them Skytteforening 177/00
15 146367 Mikkel Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 177/00
15 136130 Alfred Agersnap Strandbygaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 177/00
20 145210 Laura Juul Bach Gjellerup Sdr. S G & I 176/00
20 145188 Joey Klode Davidson Skyttekreds Bjerringbro 176/00
20 144584 Johannes Skyum Skyttekreds Bjerringbro 176/00
23 146359 Tobias Vendelbo Gjern Skyttekreds 175/00
23 145377 Tino Bøjlund Vestergaard Them Skytteforening 175/00
25 145653 Tom Frej Rasmussen Them Skytteforening 174/00
26 145498 Asbjørn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 172/00
26 147118 Jens Marius Kjær Viborg Skytteforening 172/00
26 145215 Alexander Berg Nielsen Karup Skytteforening 172/00
29 143925 Oliver Laustrup Nielsen Hem Skytteforening 171/00
30 146358 Mads Pedersen Gjern Skyttekreds 170/00
30 145030 Tim Juel Sønderholm Skyttekreds Bjerringbro 170/00
32 145501 Nicklas Møller Risom Skyttekreds Bjerringbro 167/00
33 144607 Benjamin Alban Birkesholm Skyttekreds Bjerringbro 166/00
34 144059 Christian Andersen Skyttekreds Bjerringbro 164/00
35 146267 Sebastian Ahrndt Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 163/00
36 144228 Frederik Kudsk Gjern Skyttekreds 157/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 200/00
1 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening 200/00
3 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening 199/00
3 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 199/00
3 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 199/00
3 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/00
7 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 197/00
8 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 198/00
1 145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/00
3 145832 Malou Frid Knudsen Them Skytteforening 196/00
4 141826 Amina Ziga Them Skytteforening 195/00
5 144922 Mette M Pedersen Skive skytteforening 194/00
5 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 194/00
7 137163 Mikkel Elkjær Them Skytteforening 193/00
7 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening 193/00
7 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 193/00
10 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening 192/00
11 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 190/00
12 146081 David Guldborg Andresen Them Skytteforening 186/00
12 145405 Magnus Hald Them Skytteforening 186/00
14 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 185/00
15 146098 Simon Stegelmann Skals Skytteforening 184/00
16 144627 Sebastian Luke Skyttekreds Bjerringbro 183/00
17 139963 Noah Winther Them Skytteforening 182/00
17 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening 182/00
19 126950 Emil K. Christensen Møldrup Skytteforening 180/00
20 119655 Klara T. Sørensen Skals Skytteforening 179/00
21 146522 Emil Madsen Karup Skytteforening 178/00
22 143094 Sakarias Skamris Jeppesen Skyttekreds Bjerringbro 177/00
22 144547 Andreas W. Gade Viborg Skytteforening 177/00
24 135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening 176/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/00
1 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 199/00
3 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 198/00
4 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 195/00
5 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 194/00
6 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 193/00
7 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 192/00
8 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 189/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
2 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 188/00
2 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 188/00
4 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 187/00
4 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
6 92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening 186/00
6 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening 186/00
6 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 186/00
9 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 185/00
9 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 185/00
11 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 183/00
12 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening 182/00
13 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 180/00
14 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening 179/00
15 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 177/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening 182/00
2 89856 Ib steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
3 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening 180/00
3 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 180/00
5 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds 178/00
6 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 175/00
6 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening 175/00
6 29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening 175/00
6 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 175/00
6 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening 175/00
11 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 174/00
12 18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds 173/00
13 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds 171/00
14 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 162/00
15 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds 152/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/00
2 29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening 199/00
2 119958 Julie Sørensen Them Skytteforening 199/00
2 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 199/00
5 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/00
6 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 197/00
6 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening 197/00
6 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening 197/00
9 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 195/00
10 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening 194/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
2 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I 198/00
2 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 198/00
2 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 198/00
2 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening 198/00
2 145946 Henrik Nielsen Viborg Skytteforening 198/00
2 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/00
2 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening 198/00
9 127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening 197/00
9 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening 197/00
11 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening 196/00
11 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/00
13 21759 Ann Klode Silkeborg Skyttekreds 195/00
14 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 194/00
14 120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening 194/00
16 30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening 193/00
16 136544 Lars Engedal Them Skytteforening 193/00
18 18963 André Madsen Haderup Skytteforening 192/00
18 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 192/00
18 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening 192/00
18 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening 192/00
22 21876 Johanne Kjær Them Skytteforening 191/00
23 93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening 190/00
24 142845 Torben Fomsgaard Møldrup Skytteforening 189/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 146369 Dennis Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
2 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 193/00
2 139964 Henning Winther Them Skytteforening 193/00
2 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
5 137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening 192/00
6 137896 Rasmus Libach Sørensen Skive skytteforening 190/00
6 141017 Helle Andresen Them Skytteforening 190/00
6 94583 Frederik Zachariassen Them Skytteforening 190/00
6 145647 AneBirgitte Murphy Them Skytteforening 190/00
6 21865 Kirsten Andersen Them Skytteforening 190/00
6 107833 Nick Ingerslev Møldrup Skytteforening 190/00
6 146517 Kasper G. Hansen Karup Skytteforening 190/00
6 134750 Henrik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds 190/00
14 140711 Benny Flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening 189/00
14 146621 Henrik Sommer Haderup Skytteforening 189/00
14 145403 Casper Hald Jensen Them Skytteforening 189/00
14 144632 Michael Gade Viborg Skytteforening 189/00
14 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening 189/00
19 141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening 188/00
19 146610 Michael Thuesen Viborg Skytteforening 188/00
21 139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening 187/00
21 107565 Eva Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 187/00
21 145680 Carsten Dyhr Them Skytteforening 187/00
21 144043 Karin Kronborg Andersen Them Skytteforening 187/00
21 145681 Brian Møller Them Skytteforening 187/00
21 145638 Morten Kirkegaard Silkeborg Skyttekreds 187/00
27 136118 Lene Bejer Damgaard Viborg Skytteforening 186/00
28 146684 Vita Kristensen Haderup Skytteforening 185/00
28 145379 Mona Christiansen Them Skytteforening 185/00
28 122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening 185/00
31 146526 Anders Fogh Larsen Gjern Skyttekreds 184/00
32 22558 Jacob Kudsk Gjern Skyttekreds 182/00
32 22735 Allan Kudsk Gjern Skyttekreds 182/00
32 146692 Simon Munk Christensen Gjern Skyttekreds 182/00
32 145648 Irvin Murphy Them Skytteforening 182/00
32 147254 Kenneth Brix Karup Skytteforening 182/00
32 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds 182/00
38 138475 Michael Larsen Kjellerup Skytteforening 181/00
39 145186 Melissa Højrup Nielsen Haderup Skytteforening 179/00
40 146490 Joe Timothy Michael Nyman Kjellerup Skytteforening 176/00
41 146524 Frederik Skjødth Karup Skytteforening 169/00
42 146708 Johannes Andersen Karup Skytteforening 168/00
43 147366 Søren Steffensen Karup Skytteforening 162/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 200/00
1 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 200/00
3 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 199/00
3 21856 Lauge Clausen Them Skytteforening 199/00
3 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 199/00
3 19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/00
7 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 196/00
8 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 195/00
9 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 194/00
9 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 194/00
11 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 193/00
12 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening 191/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 198/00
2 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 196/00
3 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 194/00
4 29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening 193/00
5 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 191/00
6 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening 190/00
7 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening 189/00
8 21881 Jens Kjær Them Skytteforening 182/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening 196/00
2 93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro 190/00
3 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 189/00
3 108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro 189/00
5 24039 Harry Kudsk Gjern Skyttekreds 188/00
6 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening 187/00
6 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/00
6 140197 Egon Riis Jensen Gjern Skyttekreds 187/00
6 19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/00
10 132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
11 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening 185/00
12 147049 Knud Erik Sørensen Skive skytteforening 184/00
13 136467 Jørn Hansen Gjern Skyttekreds 183/00
14 22461 Kim Havrum Gjern Skyttekreds 181/00
15 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening 169/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening 200/00
1 137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening 200/00
3 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening 199/00
3 138108 Steen Bisgaard Kjellerup Skytteforening 199/00
5 18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds 198/00
5 108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro 198/00
5 123500 Bjørn Jensen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 198/00
5 123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 198/00
5 12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening 198/00
5 144477 Lars Sørensen Kjellerup Skytteforening 198/00
5 122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening 198/00
12 144634 Anders Madsen Viborg Skytteforening 197/00
12 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 197/00
12 118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening 197/00
12 146982 Steffen Myrvoll Kjellerup Skytteforening 197/00
16 146143 Sonny Lyngsø Viborg Skytteforening 196/00
16 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening 196/00
18 146058 Else Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 195/00
18 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening 195/00
18 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening 195/00
18 146144 Mikkel Høeg Christensen Viborg Skytteforening 195/00
18 19785 Bent Svejstrup PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 195/00
18 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/00
18 140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening 195/00
18 22210 Susanne Kjeldsen Kjellerup Skytteforening 195/00
26 12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening 194/00
26 122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening 194/00
26 19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening 194/00
26 122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/00
26 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening 194/00
26 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening 194/00
26 100682 Lene Rose Kjellerup Skytteforening 194/00
33 145496 Jørgen Friis Virklund Skyttekreds Bjerringbro 193/00
33 146059 Torben Berg Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 193/00
33 146847 Jutta Kjær Viborg Skytteforening 193/00
33 12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening 193/00
33 122856 Poul Erik Ebbesen Møldrup Skytteforening 193/00
33 122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/00
39 145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro 192/00
39 139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro 192/00
39 139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro 192/00
39 144273 Henning Nyholm Jensen Viborg Skytteforening 192/00
39 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 192/00
39 12280 Arne Andersen Møldrup Skytteforening 192/00
39 146622 Preben E. Betzer PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 192/00
39 122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
39 122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
39 129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
39 122380 Jørgen Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 192/00
39 122633 Thomas Ørum Blaabjerg Skals Skytteforening 192/00
51 127455 Ulrik S. Andersen Gjern Skyttekreds 191/00
51 18564 Aage Thomsen Gjern Skyttekreds 191/00
51 135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro 191/00
51 143866 Thomas Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 191/00
51 122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening 191/00
51 12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening 191/00
51 127948 Henning Bech Møldrup Skytteforening 191/00
51 19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/00
51 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening 191/00
51 146503 Leif Nielsen Kjellerup Skytteforening 191/00
61 127560 Inger Visgård Viborg Skytteforening 190/00
61 146141 Jørn Nygaard Viborg Skytteforening 190/00
61 125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/00
61 122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening 190/00
61 22465 Kevin Kjeldsen Kjellerup Skytteforening 190/00
66 138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro 189/00
66 144112 Matthias Jensen Viborg Skytteforening 189/00
66 122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening 189/00
69 19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro 188/00
69 146846 Michael Skjøtt Kjær Viborg Skytteforening 188/00
69 146710 Torben Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/00
69 145843 Michael Poulsen Silkeborg Skyttekreds 188/00
73 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 187/00
73 123503 Karl Buksti PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 187/00
75 139572 Kennet Lindegaard Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
75 118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro 186/00
75 122850 Bente Thorup Møldrup Skytteforening 186/00
78 145500 Bo Møller Jensen Skyttekreds Bjerringbro 185/00
78 145494 Per Dalgaard Skyttekreds Bjerringbro 185/00
78 145025 Kristian Grantofte Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 185/00
78 144819 Kenneth Pedersen Viborg Skytteforening 185/00
78 123502 Pauli Johansen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 185/00
83 145087 Randi Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 184/00
83 122852 Niels H. Nielsen Møldrup Skytteforening 184/00
83 122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
83 127031 Henning Kragh Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
87 132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 183/00
87 19783 Bent Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd. 183/00
89 108031 Annette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro 182/00
89 127045 Valdemar Agerskov Jensen Skyttekreds Bjerringbro 182/00
89 137457 Mikkel S. T. Andersen Viborg Skytteforening 182/00
92 145161 Gunner Ras Hansen Skyttekreds Bjerringbro 181/00
93 108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro 180/00
93 127044 William Agerskov Jensen Skyttekreds Bjerringbro 180/00
93 126948 Karl O. H. Christensen Møldrup Skytteforening 180/00
93 122858 Erik Bach Møldrup Skytteforening 180/00
97 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 179/00
98 123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro 178/00
99 141677 Henning Smidt Laursen Skyttekreds Bjerringbro 177/00
100 89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro 171/00
100 147193 Leif Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 171/00
102 145947 Jesper Hansen Viborg Skytteforening 169/00
103 126966 Peter Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 157/00

Til toppen