| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening 199/08 200/08 399/16
2 139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening 195/04 195/03 390/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening 200/05 198/08 398/13
2 144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening 193/04 199/05 392/09
3 134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening 195/01 194/03 389/04
4 136959 Bjarke Rasmussen Vinderup Skytteforening 190/01 194/04 384/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 131641 Mogens Nørholt Jensen Vinderup Skytteforening 199/08 198/03 397/11
2 142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening 197/05 190/05 387/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 200/07 198/10 398/17
2 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 198/04 198/06 396/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 198/04 195/05 393/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening 194/03 197/05 391/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening 191/01 193/00 384/01
2 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening 183/01 186/02 369/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 198/07 200/05 398/12
2 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening 196/02 200/06 396/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 147532 Kasper Landbo Vinderup Skytteforening 198/02 192/03 390/05
2 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 193/03 189/04 382/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening 191/03 188/01 379/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening 199/08
2 139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening 195/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening 200/05
2 134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening 195/01
3 144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening 193/04
4 136959 Bjarke Rasmussen Vinderup Skytteforening 190/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 131641 Mogens Nørholt Jensen Vinderup Skytteforening 199/08
2 142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening 197/05

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 200/07
2 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening 198/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening 198/04

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening 194/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening 191/01
2 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening 183/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening 198/07
2 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening 196/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 147532 Kasper Landbo Vinderup Skytteforening 198/02
2 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening 193/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening 192/04
2 37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening 191/03

Til toppen