Skjern-stævne 2022 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
139428 Morten Thomsen Skjern Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
139428 Morten Thomsen Skjern Skytteforening Å3 193.000 193.000 Mesterskab
140073 Brian Frederiksen Skjern Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
140073 Brian Frederiksen Skjern Skytteforening Å3 197.000 197.000 Mesterskab
16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
144483 Liam Vogt. Skjern Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
146194 Mathias Strøe Lemvig Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
146194 Mathias Strøe Lemvig Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å3 177.000 177.000 Mesterskab
90100 Jens Kristian Pedersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
90100 Jens Kristian Pedersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å3 188.000 188.000 Mesterskab
37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å3 196.000 196.000 Hovedskydning
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å3 191.000 191.000 Mesterskab
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt Å2 192.000 192.000 Mesterskab
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
142088 Leona Marie Bernhard Skjern Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
142087 Anne Bjerg Skjern Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
142087 Anne Bjerg Skjern Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE3 184.000 184.000 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
147153 Anton Nørremark. Skjern Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
139945 Aleksander Hansen Holmsland Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 184.000 184.000 Mesterskab
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 196.000 196.000 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening J2 180.000 180.000 Mesterskab
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 189.000 189.000 Mesterskab
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
144483 Liam Vogt. Skjern Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
131214 Peder Hvid Refstrup Skjern Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
138259 Britta Bonde Skjern Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
138259 Britta Bonde Skjern Skytteforening Å3 188.000 188.000 Mesterskab
138316 Lisbeth krog Gadgaard Skjern Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
138316 Lisbeth krog Gadgaard Skjern Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
131214 Peder Hvid Refstrup Skjern Skytteforening J2 186.000 186.000 Mesterskab
139950 Mia Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening J2 178.000 178.000 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J1 195.000 195.000 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening SE3 187.000 187.000 Mesterskab
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
139413 Jesper Hillebrandt Holmsland Skytteforening ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
147113 Emil Haupt Lemvig Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
147113 Emil Haupt Lemvig Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
128491 Sigurd Bloch Jensen Skjern Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
128491 Sigurd Bloch Jensen Skjern Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
147378 Magnus Amtkjær Bjerre Videbæk Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
147378 Magnus Amtkjær Bjerre Videbæk Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
142794 Benjamin Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
145821 Caroline Tarbensen Klitten Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
146716 Sander Lyman Klitten Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
136486 Nicoline Christensen Klitten Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
136486 Nicoline Christensen Klitten Skytteforening J2 186.000 186.000 Mesterskab
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
135549 Celine Stouby Pedersen Klitten Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
135550 Nynne Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
144350 John Laidler Klitten Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
144350 John Laidler Klitten Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
144684 Jens Bukbjerg Videbæk Skytteforening Å3 194.000 194.000 Mesterskab
146881 Heidi Dalgaard Klitten Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
146881 Heidi Dalgaard Klitten Skytteforening Å3 184.000 184.000 Mesterskab
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
135551 Zenia Stouby Pedersen Klitten Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
136958 Xander Høgh Lyngsø Vinderup Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
145821 Caroline Tarbensen Klitten Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
145801 Jouno Blak Klitten Skytteforening Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
140711 Benny Flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
142794 Benjamin Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
145801 Jouno Blak Klitten Skytteforening Å3 185.000 185.000 Mesterskab
140961 Phillip Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
142911 Ida Romvig Bukbjerg Videbæk Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
146716 Sander Lyman Klitten Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 183.000 183.000 Mesterskab
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE3 190.000 190.000 Mesterskab
144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
143818 Henrik Mortensen Klitten Skytteforening Å3 180.000 180.000 Hovedskydning
143818 Henrik Mortensen Klitten Skytteforening Å3 177.000 177.000 Mesterskab
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
142896 Eric Laidler Klitten Skytteforening SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
142896 Eric Laidler Klitten Skytteforening SE3 185.000 185.000 Mesterskab
136958 Xander Høgh Lyngsø Vinderup Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
140711 Benny Flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 183.000 183.000 Mesterskab
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 192.000 192.000 Mesterskab
36689 Bianca Helene Nielsen Kirkeby Tistrup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
143598 Lasse appel Pedersen Højmark Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
36689 Bianca Helene Nielsen Kirkeby Tistrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
143598 Lasse appel Pedersen Højmark Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
37741 Merete Mogensen Skjern Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
37741 Merete Mogensen Skjern Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab

Til toppen