Skjern-stævne 2022 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
144282 Jeppe Nygaard Lauritsen Trehøje Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
139899 Rasmus Figuera Storm Trehøje Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
134782 Rasmus Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening ST2 193.000 193.000 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST1 197.000 197.000 Mesterskab
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
131641 Mogens Nørholt Jensen Vinderup Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
131641 Mogens Nørholt Jensen Vinderup Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
136959 Bjarke Rasmussen Vinderup Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
136959 Bjarke Rasmussen Vinderup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
147532 Kasper Landbo Vinderup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
147532 Kasper Landbo Vinderup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE2 188.000 188.000 Mesterskab

Til toppen