| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening 198/07 199/10 397/17

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds 199/09 197/05 396/14
2 140901 Caroline Petersen Ollerup Skytteforening 193/05 198/08 391/13

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 145297 Karla B. Petersen Lunde Sg&I 192/04 195/07 387/11
2 142661 Danni Frisk Jensen Ollerup Skytteforening 192/03 192/03 384/06
3 142024 Vitus Mercury Corleoni Ollerup Skytteforening 191/05 191/03 382/08
4 140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening 194/05 188/04 382/09
5 146162 Nicoline Andersen Lunde Sg&I 191/03 187/02 378/05
6 139648 Frederik Holst Johansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 189/04 187/01 376/05
7 135409 Viktor Højland Greve Ollerup Skytteforening 188/05 187/04 375/09
8 142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I 185/03 189/02 374/05
9 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I 187/01 187/06 374/07

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 144407 Michell Maria Dyhr Hansen Ollerup Skytteforening 191/02 194/07 385/09
2 135623 Malthe Greve Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 189/02 194/08 383/10
3 147480 Christian Elneff Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 191/02 192/05 383/07
4 145525 Zoe Frisk Jensen Ollerup Skytteforening 185/00 193/05 378/05
5 145327 Frederik Qvist Groth Ollerup Skytteforening 190/04 185/01 375/05
6 147107 Herman Sommer Skov Lunde Sg&I 185/02 189/02 374/04
7 147108 Carl Sommer Skov Lunde Sg&I 179/00 169/00 348/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/04 200/08 397/12

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 112993 Christoffer Madsen Ollerup Skytteforening 189/04 191/01 380/05
2 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 191/03 188/01 379/04
3 138481 Clara Struve Lunde Sg&I 190/04 188/03 378/07
4 143128 Emil Walther Svendborg Skyttekreds 185/03 185/00 370/03
5 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 183/03 178/01 361/04

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 186/02 188/01 374/03
2 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening 186/01 188/01 374/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 187/03 187/01 374/04
2 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 188/02 183/01 371/03
3 129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense 183/01 185/02 368/03
4 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 183/00 180/00 363/00

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 144579 Max Banke Lunde Sg&I 187/03 187/02 374/05
2 130391 Astrid Sofie Uglebjerg Lunde Sg&I 184/02 185/00 369/02
3 112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 170/02 173/00 343/02

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 194/05 197/07 391/12
2 46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening 195/03 194/05 389/08

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 47020 Kristoffer Greve Ollerup Skytteforening 198/06 196/04 394/10
2 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 195/07 197/05 392/12
3 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 195/08 195/03 390/11
4 112994 Vagn Erik Madsen Ollerup Skytteforening 196/03 192/04 388/07
5 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening 192/06 192/04 384/10
6 46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening 190/00 187/02 377/02
7 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 188/00 188/02 376/02

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 114986 Velid Besirevic Svendborg Skyttekreds 195/03 193/07 388/10
2 125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I 192/01 194/01 386/02
3 145328 Erik Lassen Ollerup Skytteforening 196/06 189/03 385/09
4 145292 Sara Bryld Sødinge Skytteforening 191/04 190/02 381/06
5 143281 Andreas B. Mølgard-Andersen Lunde Sg&I 187/01 190/03 377/04
6 144978 Rie Theisen Ollerup Skytteforening 187/01 189/04 376/05
7 132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening 187/00 189/01 376/01
8 86195 Susanne Jensen Ollerup Skytteforening 186/04 186/03 372/07
9 144863 Kasper Mangor Kjøller Ollerup Skytteforening 186/02 185/02 371/04

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11 200/17 400/28
2 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 196/10 198/06 394/16
3 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening 189/03 197/10 386/13

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 195/04 191/04 386/08
2 46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 193/03 192/03 385/06
3 46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening 192/05 192/03 384/08
4 50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds 192/06 191/04 383/10
5 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 186/03 192/02 378/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening 185/02 188/02 373/04

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening 198/07

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds 199/09
2 140901 Caroline Petersen Ollerup Skytteforening 193/05

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening 194/05
2 145297 Karla B. Petersen Lunde Sg&I 192/04
3 142661 Danni Frisk Jensen Ollerup Skytteforening 192/03
4 142024 Vitus Mercury Corleoni Ollerup Skytteforening 191/05
5 146162 Nicoline Andersen Lunde Sg&I 191/03
6 139648 Frederik Holst Johansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 189/04
7 135409 Viktor Højland Greve Ollerup Skytteforening 188/05
8 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I 187/01
9 142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I 185/03

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 147480 Christian Elneff Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 191/02
1 144407 Michell Maria Dyhr Hansen Ollerup Skytteforening 191/02
3 145327 Frederik Qvist Groth Ollerup Skytteforening 190/04
4 135623 Malthe Greve Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 189/02
5 147107 Herman Sommer Skov Lunde Sg&I 185/02
6 145525 Zoe Frisk Jensen Ollerup Skytteforening 185/00
7 147108 Carl Sommer Skov Lunde Sg&I 179/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/04

Riffel, 15m - Klasse J2

1 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 191/03
2 138481 Clara Struve Lunde Sg&I 190/04
3 112993 Christoffer Madsen Ollerup Skytteforening 189/04
4 143128 Emil Walther Svendborg Skyttekreds 185/03
5 136507 Frederik Bay Falslund Land Hansen Ollerup Skytteforening 185/02
6 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 183/03

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 186/02
2 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 188/02
2 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 187/03
3 129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense 183/01
4 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 144579 Max Banke Lunde Sg&I 187/03
2 130391 Astrid Sofie Uglebjerg Lunde Sg&I 184/02
3 112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 170/02

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening 195/03
2 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 194/05

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 47020 Kristoffer Greve Ollerup Skytteforening 198/06
2 112994 Vagn Erik Madsen Ollerup Skytteforening 196/03
3 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 195/08
4 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 195/07
5 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening 192/06
6 46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening 190/00
7 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 188/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 145328 Erik Lassen Ollerup Skytteforening 196/06
2 114986 Velid Besirevic Svendborg Skyttekreds 195/03
3 125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I 192/01
4 145292 Sara Bryld Sødinge Skytteforening 191/04
5 143281 Andreas B. Mølgard-Andersen Lunde Sg&I 187/01
5 144978 Rie Theisen Ollerup Skytteforening 187/01
7 132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening 187/00
8 86195 Susanne Jensen Ollerup Skytteforening 186/04
9 144863 Kasper Mangor Kjøller Ollerup Skytteforening 186/02

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11
2 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 196/10
3 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening 189/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 195/04
2 46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 193/03
3 50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds 192/06
4 46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening 192/05
5 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 186/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening 185/02

Til toppen