Egebjerg Mesterskab (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
145525 Zoe Frisk Jensen Ollerup Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
145525 Zoe Frisk Jensen Ollerup Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening ST2 183.000 183.000 Mesterskab
138480 Caroline Struve Lunde Sg&I BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
138480 Caroline Struve Lunde Sg&I BK3 187.000 187.000 Mesterskab
144978 Rie Theisen Ollerup Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
144978 Rie Theisen Ollerup Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
142024 Vitus Mercury Corleoni Ollerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
142024 Vitus Mercury Corleoni Ollerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
142661 Danni Frisk Jensen Ollerup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
142661 Danni Frisk Jensen Ollerup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
144863 Kasper Mangor Kjøller Ollerup Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
144863 Kasper Mangor Kjøller Ollerup Skytteforening Å3 185.000 185.000 Mesterskab
138481 Clara Struve Lunde Sg&I J2 190.000 190.000 Hovedskydning
138481 Clara Struve Lunde Sg&I J2 188.000 188.000 Mesterskab
145327 Frederik Qvist Groth Ollerup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
145327 Frederik Qvist Groth Ollerup Skytteforening BK4 185.000 185.000 Mesterskab
112993 Christoffer Madsen Ollerup Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
112993 Christoffer Madsen Ollerup Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
144407 Michell Maria Dyhr Hansen Ollerup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
144407 Michell Maria Dyhr Hansen Ollerup Skytteforening BK4 194.000 194.000 Mesterskab
112994 Vagn Erik Madsen Ollerup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
112994 Vagn Erik Madsen Ollerup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
140901 Caroline Petersen Ollerup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
140901 Caroline Petersen Ollerup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
47020 Kristoffer Greve Ollerup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
47020 Kristoffer Greve Ollerup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
46861 Aage Stevnsgaard Ollerup Skytteforening SE3 188.000 188.000 Mesterskab
46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
46977 Mette Rasmussen Ollerup Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling J2 191.000 191.000 Hovedskydning
131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling J2 188.000 188.000 Mesterskab
46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
143128 Emil Walther Svendborg Skyttekreds J2 185.000 185.000 Hovedskydning
143128 Emil Walther Svendborg Skyttekreds J2 185.000 185.000 Mesterskab
147480 Christian Elneff Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
147480 Christian Elneff Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning BK4 192.000 192.000 Mesterskab
114986 Velid Besirevic Svendborg Skyttekreds Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
114986 Velid Besirevic Svendborg Skyttekreds Å3 193.000 193.000 Mesterskab
135623 Malthe Greve Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
135623 Malthe Greve Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning BK4 194.000 194.000 Mesterskab
135409 Viktor Højland Greve Ollerup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
135409 Viktor Højland Greve Ollerup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
136507 Frederik Bay Falslund Land Hansen Ollerup Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning SE2 192.000 192.000 Mesterskab
112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning ST3 170.000 170.000 Hovedskydning
112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning ST3 173.000 173.000 Mesterskab
46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
46886 Thomas Greve Ollerup Skytteforening Å2 187.000 187.000 Mesterskab
145328 Erik Lassen Ollerup Skytteforening Å3 196.000 196.000 Hovedskydning
145328 Erik Lassen Ollerup Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
147108 Carl Sommer Skov Lunde Sg&I BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
147108 Carl Sommer Skov Lunde Sg&I BK4 169.000 169.000 Mesterskab
114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling Å1 197.000 197.000 Mesterskab
145297 Karla B. Petersen Lunde Sg&I BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
145297 Karla B. Petersen Lunde Sg&I BK3 195.000 195.000 Mesterskab
142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I BK3 189.000 189.000 Mesterskab
146162 Nicoline Andersen Lunde Sg&I BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
146162 Nicoline Andersen Lunde Sg&I BK3 187.000 187.000 Mesterskab
147107 Herman Sommer Skov Lunde Sg&I BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
147107 Herman Sommer Skov Lunde Sg&I BK4 189.000 189.000 Mesterskab
125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I Å3 194.000 194.000 Mesterskab
143281 Andreas B. Mølgard-Andersen Lunde Sg&I Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
143281 Andreas B. Mølgard-Andersen Lunde Sg&I Å3 190.000 190.000 Mesterskab
145292 Sara Bryld Sødinge Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
145292 Sara Bryld Sødinge Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening ST1 186.000 186.000 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening ST1 188.000 188.000 Mesterskab
130391 Astrid Sofie Uglebjerg Lunde Sg&I ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
130391 Astrid Sofie Uglebjerg Lunde Sg&I ST3 185.000 185.000 Mesterskab
144579 Max Banke Lunde Sg&I ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
144579 Max Banke Lunde Sg&I ST3 187.000 187.000 Mesterskab
139648 Frederik Holst Johansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
139648 Frederik Holst Johansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK3 187.000 187.000 Mesterskab
137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
137828 Nikolas Kristensen Bullerup Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Mesterskab
134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening J2 178.000 178.000 Mesterskab
120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening Å2 188.000 188.000 Mesterskab
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I Å2 195.000 195.000 Mesterskab
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Mesterskab
86195 Susanne Jensen Ollerup Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
86195 Susanne Jensen Ollerup Skytteforening Å3 186.000 186.000 Mesterskab
46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening ST2 180.000 180.000 Mesterskab
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening ST1 186.000 186.000 Hovedskydning
52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening ST1 188.000 188.000 Mesterskab
129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense ST2 185.000 185.000 Mesterskab

Til toppen