| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Standardpistol, 15m - Klasse BK

1 136880 Kristian Larsen Assentoft Skytteforening 199/00

Standardpistol, 15m - Klasse JUN

1 128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening 241/00
2 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening 203/00

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 1

1 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening 280/00
2 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 271/00
3 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening 268/00

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 2

1 56698 John Sørensen Strøby Skytteforening 275/00
2 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds 264/00
3 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening 263/00
4 51937 Michael D. Buch Odense Skyttekreds 259/00

Standardpistol, 15m - Klasse 1H 3

1 144770 Søren Wagner Pedersen Assentoft Skytteforening 261/00
2 56963 Palle Buus Jensen Strøby Skytteforening 257/00
3 24190 Lene Broberg Grenå Skyttekreds 256/00
4 121143 August Bauermand Ollerup Skytteforening 255/00
5 23807 Christian Jühne Grenå Skyttekreds 252/00
6 23200 Solveig kjeldsen Rønde Skytteforening 249/00
6 124866 Tim Olsen Strøby Skytteforening 249/00
8 52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds 247/00
9 23880 Allan Nyegaard Grenå Skyttekreds 241/00
10 146596 Casper Uldal Olsen Asaa Skytteforening 224/00
11 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening 187/00

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 1

1 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds 286/00
2 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening 281/00
2 125241 Frank von der Heide Grenå Skyttekreds 281/00
4 55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening 280/00
5 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening 278/00
6 32035 Peter Davis Lind Skytteforening 276/00
7 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 274/00
8 127248 Kjeld Junge Aabenraa Skytteforening 273/00
9 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening 271/00
10 100010 Bjarne Palsov Aabenraa Skytteforening 270/00
11 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening 269/00
12 140548 Kenneth Ditlev Christensen Grenå Skyttekreds 267/00
13 23209 Henrik Kjeldsen Rønde Skytteforening 266/00
14 23878 Anders Damkjær Grenå Skyttekreds 265/00
15 136329 Søren Søndergaard Thomsen Horsens Skyttekreds 262/00

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 2

1 23219 bent kjeldsen Rønde Skytteforening 275/00
2 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds 270/00
3 91723 Jan Røjkjær Odense Skyttekreds 267/00
4 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds 261/00
5 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening 258/00
6 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 251/00
7 37147 Lars Lie Lind Skytteforening 249/00
8 32017 Poul Nykjær Lind Skytteforening 237/00

Standardpistol, 15m - Klasse 2H 3

1 57098 Carsten Pedersen Strøby Skytteforening 262/00
2 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds 252/00
3 146257 Palle Damkjær Grenå Skyttekreds 243/00
4 146597 Martin Christiansen Asaa Skytteforening 235/00
5 140195 Mila Christiansen Lind Skytteforening 228/00
6 57103 Bruno Madsen Strøby Skytteforening 226/00
7 106804 Per Lindegaard Nielsen Asaa Skytteforening 219/00
8 143290 John Kræmer Grenå Skyttekreds 167/00
9 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening 141/00

Standardpistol, 15m - Klasse FRI

1 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening 280/00
1 142155 Susanne Lykke Petersen Grenå Skyttekreds 280/00
3 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 269/00
4 133857 Sonja Andersen Grenå Skyttekreds 250/00

Til toppen