| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 200/12 199/11 399/23
2 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 200/10 199/11 399/21
3 140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening 195/05 199/12 394/17

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 146626 Mona Hansen Horne Skytteforening 200/10 199/09 399/19
2 146623 Hanna Zilinek Horne Skytteforening 199/12 198/11 397/23
3 146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/06 197/05 394/11

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening 194/05 189/04 383/09
2 140929 Ida Happel Nielsen Sødinge Skytteforening 193/00 187/00 380/00

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 147480 Christian Elneff Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 184/04 195/03 379/07
2 147632 Tristan Sanchez Madsen Sødinge Skytteforening 186/01 184/00 370/01
3 145912 Adam Nordstrøm Haarby Skytteforening 176/01 189/03 365/04
4 147693 Aksel Skaaning Tommerup Skytteforening 180/02 175/01 355/03
5 145394 Jonas Finken Haarby Skytteforening 169/00 173/01 342/01
6 147321 Marcus Andersen Haarby Skytteforening 163/00 166/00 329/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 194/01 196/04 390/05

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 196/06 198/07 394/13
2 117026 Emil Bruun Nielsen Horne Skytteforening 194/08 198/08 392/16
3 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 195/05 194/08 389/13
4 141792 Niklas Jensen Nyborg Skytteforening 181/01 187/03 368/04
5 112993 Christoffer Madsen Ollerup Skytteforening 186/01 182/01 368/02
6 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 185/01 181/01 366/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 195/02 198/09 393/11
2 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 186/04 189/03 375/07

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 186/03 188/02 374/05
2 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 183/01 184/02 367/03
3 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 186/00 180/00 366/00

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 130391 Astrid Sofie Uglebjerg Lunde Sg&I 189/02 185/01 374/03
2 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 180/01 181/02 361/03
3 46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening 183/00 173/01 356/01
4 46778 Hans Hansen Sødinge Skytteforening 169/00 171/01 340/01
5 147081 Gregory Zilinek Horne Skytteforening 164/00 173/01 337/01

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/11 200/12 400/23
2 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 199/09 200/09 399/18
3 126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening 199/13 199/09 398/22
4 48169 Jens Helding Horne Skytteforening 197/08 198/08 395/16
5 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 198/08 197/03 395/11
6 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/07 199/10 394/17

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 198/06 197/10 395/16
2 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 194/04 196/04 390/08

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I 189/03 189/03 378/06
2 145292 Sara Bryld Sødinge Skytteforening 190/02 187/01 377/03
3 86195 Susanne Jensen Ollerup Skytteforening 188/01 180/00 368/01

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/13 200/16 400/29
2 47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening 198/06 200/07 398/13
3 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 198/02 198/06 396/08
4 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening 195/06 197/06 392/12
5 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening 194/04 195/07 389/11
6 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 192/02 196/05 388/07
7 137951 Helle Larsen Haarby Skytteforening 193/04 195/03 388/07

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/04 193/03 389/07
2 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 188/02 192/03 380/05
3 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 188/02 190/05 378/07

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 132906 Michael Larsen Haarby Skytteforening 187/01 185/00 372/01

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 200/12
2 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 200/10
3 140593 Anna Marie Bang Ollerup Skytteforening 195/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 146626 Mona Hansen Horne Skytteforening 200/10
2 146623 Hanna Zilinek Horne Skytteforening 199/12
3 146582 Sofus Brødsgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/06

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 140903 Laura Constance Bang Ollerup Skytteforening 194/05
2 140929 Ida Happel Nielsen Sødinge Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 147632 Tristan Sanchez Madsen Sødinge Skytteforening 186/01
2 147480 Christian Elneff Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 184/04
3 147693 Aksel Skaaning Tommerup Skytteforening 180/02
4 145912 Adam Nordstrøm Haarby Skytteforening 176/01
5 145394 Jonas Finken Haarby Skytteforening 169/00
6 147321 Marcus Andersen Haarby Skytteforening 163/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 194/01

Riffel, 15m - Klasse J2

1 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening 196/06
2 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening 195/05
3 117026 Emil Bruun Nielsen Horne Skytteforening 194/08
4 112993 Christoffer Madsen Ollerup Skytteforening 186/01
5 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 185/01
6 141792 Niklas Jensen Nyborg Skytteforening 181/01

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 195/02
2 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 186/04

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 186/03
2 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 186/00
3 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 183/01

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 130391 Astrid Sofie Uglebjerg Lunde Sg&I 189/02
2 46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening 183/00
3 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 180/01
4 46778 Hans Hansen Sødinge Skytteforening 169/00
5 147081 Gregory Zilinek Horne Skytteforening 164/00
6 112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 156/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/11
2 126871 Christina Ehrhorn Horne Skytteforening 199/13
3 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 199/09
4 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 198/08
5 48169 Jens Helding Horne Skytteforening 197/08
6 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/07

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 198/06
2 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 194/04

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 145292 Sara Bryld Sødinge Skytteforening 190/02
2 125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I 189/03
3 86195 Susanne Jensen Ollerup Skytteforening 188/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/13
2 47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening 198/06
3 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 198/02
4 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening 195/06
5 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening 194/04
6 137951 Helle Larsen Haarby Skytteforening 193/04
7 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 192/02

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/04
2 46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 192/06
3 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 188/02
3 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 132906 Michael Larsen Haarby Skytteforening 187/01

Til toppen