Åbent stævne på Skydebane Vest (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 184.000 184.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 195.000 195.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 196.000 196.000 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 183.000 183.000 Mesterskab
128064 Ida Andersen Tuse Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Tuse Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 190.000 190.000 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 188.000 188.000 Mesterskab
139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
145386 Silas Weirgang Kjær Larsen Mullerup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
147768 Tobias Rasmussen Mullerup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
147768 Tobias Rasmussen Mullerup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
147471 Alberte Stengaard Korsør Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
147471 Alberte Stengaard Korsør Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
145102 Heidi Lind Francis Sørensen Ballerup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
145102 Heidi Lind Francis Sørensen Ballerup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 189.000 189.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
145779 Hjalte Kinnerup Ringsted Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
145779 Hjalte Kinnerup Ringsted Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
147678 Victoria H. Bryde Ringsted Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
147678 Victoria H. Bryde Ringsted Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
35978 Claus Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
35978 Claus Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 196.000 196.000 Mesterskab
147380 Marcus Bindslev Lunbeck Liin Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
147380 Marcus Bindslev Lunbeck Liin Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 180.000 180.000 Mesterskab
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 193.000 193.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 191.000 191.000 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 194.000 194.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 191.000 191.000 Mesterskab
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. ST3 188.000 188.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 199.000 199.000 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 195.000 195.000 Mesterskab
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 185.000 185.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 185.000 185.000 Mesterskab
141635 Adam Thomsen Glumsøegnens Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
141635 Adam Thomsen Glumsøegnens Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 189.000 189.000 Mesterskab
146999 Filip Lorenzen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
146999 Filip Lorenzen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 175.000 175.000 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 189.000 189.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 195.000 195.000 Mesterskab
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab

Til toppen