Åbent stævne på Skydebane Vest (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 142.000 142.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening ST2 145.000 145.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 143.000 143.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 144.000 144.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 145.000 145.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 145.000 145.000 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 135.000 135.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 129.000 129.000 Mesterskab
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening JUN 143.000 143.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening JUN 140.000 140.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 148.000 148.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 147.000 147.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 145.000 145.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE2 145.000 145.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE2 146.000 146.000 Mesterskab
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 125.000 125.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 140.000 140.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 130.000 130.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening Å1 150.000 150.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening Å1 148.000 148.000 Mesterskab
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 143.000 143.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 143.000 143.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 142.000 142.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 139.000 139.000 Mesterskab
35978 Claus Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 148.000 148.000 Hovedskydning
35978 Claus Sindberg Ballerup Skytteforening Å1 148.000 148.000 Mesterskab
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 142.000 142.000 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 139.000 139.000 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 145.000 145.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 149.000 149.000 Mesterskab
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 133.000 133.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 149.000 149.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 149.000 149.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 148.000 148.000 Mesterskab
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 139.000 139.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 140.000 140.000 Mesterskab
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 132.000 132.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 135.000 135.000 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 142.000 142.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 141.000 141.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 143.000 143.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 140.000 140.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 142.000 142.000 Mesterskab
69607 Søren Hertzum Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 145.000 145.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 141.000 141.000 Hovedskydning

Til toppen