| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 200/11 200/08 400/19
2 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 198/02 200/07 398/09
3 143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds 198/03 198/09 396/12
4 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 199/00 197/05 396/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 145670 Dana Hansen Ribe Skyttekreds 196/05 197/08 393/13
2 145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds 194/03 198/09 392/12
3 143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds 194/04 197/03 391/07
4 132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening 196/03 193/03 389/06
5 143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds 196/06 192/00 388/06
6 143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds 189/01 196/03 385/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 143109 Samuel G. Cummins Brørup Skyttekreds 189/02 197/02 386/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 199/05 198/05 397/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 198/03 198/05 396/08
2 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 196/01 196/02 392/03
3 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 195/05 196/03 391/08
4 139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds 189/02 181/01 370/03
5 146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds 176/02 160/00 336/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 189/02 189/02 378/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 199/04 200/08 399/12
2 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 197/03 199/07 396/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 197/08 196/04 393/12
2 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 196/05 196/07 392/12

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 188/02 193/02 381/04
2 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 188/00 191/02 379/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 145503 Bente Winther Brørup Skyttekreds 199/04 195/01 394/05
2 138410 Finn F. Broe Schmidt Ribe Skyttekreds 194/03 196/04 390/07

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 200/11
2 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 199/00
3 143865 Josefine Nielsen Holsted Skyttekreds 198/03
4 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 198/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 143862 Anna Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds 196/06
2 145670 Dana Hansen Ribe Skyttekreds 196/05
3 132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening 196/03
4 143220 Casper Meinild Gørding-Vejrup Skyttekreds 194/04
5 145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds 194/03
6 143863 Elise Kyed Nielsen Holsted Skyttekreds 189/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 131475 Valdemar Brønd Gesten Skytteforening 193/03
2 143109 Samuel G. Cummins Brørup Skyttekreds 189/02
3 146835 Lukas Fenger Chrestensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 167/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 199/05

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 198/03
2 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 196/01
3 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 195/05
4 139479 Villads Sommerlund Gørding-Vejrup Skyttekreds 189/02
5 146431 Lukas Damkjær Holsted Skyttekreds 176/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 189/02

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 199/04
2 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 197/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 197/08
2 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 196/05

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 193/01
2 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds 188/02
3 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 188/00

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 145503 Bente Winther Brørup Skyttekreds 199/04
2 138410 Finn F. Broe Schmidt Ribe Skyttekreds 194/03

Til toppen