Rødding Skydning (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
41682 Jens Jørgen Madsen Rødding Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
140666 Mads Brammer Rødding Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
140666 Mads Brammer Rødding Skytteforening BK3 175.000 175.000 Mesterskab
147557 Oliver Tirsbæk Larsen Rødding Skytteforening FRI 182.000 182.000 Hovedskydning
130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
136848 Laura Roos Christensen Rødding Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
147558 Malthe Schoubye Rødding Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
147220 Peter Samsing Rødding Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
147220 Peter Samsing Rødding Skytteforening Å3 188.000 188.000 Mesterskab
147217 Gabriel Samsing Rødding Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
147217 Gabriel Samsing Rødding Skytteforening BK4 187.000 187.000 Mesterskab
147216 Lukas Samsing Rødding Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
147216 Lukas Samsing Rødding Skytteforening BK4 182.000 182.000 Mesterskab
147218 Lili Samsing Rødding Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
147218 Lili Samsing Rødding Skytteforening Å3 185.000 185.000 Mesterskab
41593 Ejgil Thuesen Rødding Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
145727 Sebastian Amtoft Rødding Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
143470 Jonas Kongsted Rødding Skytteforening Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
143655 Simon Adrian Helle Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
143655 Simon Adrian Helle Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
147219 Sarah Samsing Rødding Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
144473 Casper Hein Petersson Helle Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
144473 Casper Hein Petersson Helle Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
146838 Storm Nielsen Helle Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
146838 Storm Nielsen Helle Skytteforening BK4 181.000 181.000 Mesterskab
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
91408 Majken Rosenlund Bramming Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
91408 Majken Rosenlund Bramming Skytteforening Å3 187.000 187.000 Mesterskab
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
135532 Carla Skovmand Buchan Bramming Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
135532 Carla Skovmand Buchan Bramming Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 188.000 188.000 Mesterskab
125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
145513 Oscar Raul Nielsen Bramming Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 192.000 192.000 Mesterskab
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
41593 Ejgil Thuesen Rødding Skytteforening SE1 191.000 191.000 Mesterskab
41682 Jens Jørgen Madsen Rødding Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
142583 Amalie Christine Pedersen Brørup Skyttekreds FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
142583 Amalie Christine Pedersen Brørup Skyttekreds FRI 190.000 190.000 Mesterskab
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE1 180.000 180.000 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE1 190.000 190.000 Mesterskab
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds Å1 191.000 191.000 Hovedskydning
122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Mesterskab
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Mesterskab
145503 Bente Winther Brørup Skyttekreds FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
145503 Bente Winther Brørup Skyttekreds FRI 194.000 194.000 Mesterskab
145031 Johnny Trøjborg Brørup Skyttekreds Å3 178.000 178.000 Hovedskydning
145031 Johnny Trøjborg Brørup Skyttekreds Å3 182.000 182.000 Mesterskab
145066 Elena Trøjborg Thomsen Brørup Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
145064 Britta Trøjborg Brørup Skyttekreds Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
137369 Holger Erichsen Holsted Skyttekreds J2 193.000 193.000 Mesterskab
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Mesterskab
127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds FRI 191.000 191.000 Mesterskab
138257 Per Skovbølling Lorentzen Brørup Skyttekreds FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Mesterskab
140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds Å3 193.000 193.000 Mesterskab
142095 Mette-Marie Nielsen Holsted Skyttekreds FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
142095 Mette-Marie Nielsen Holsted Skyttekreds FRI 199.000 199.000 Mesterskab
127989 Heidi Nielsen Brørup Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
127989 Heidi Nielsen Brørup Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Mesterskab
122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds Å2 191.000 191.000 Mesterskab
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds SE1 200.000 200.000 Mesterskab
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Mesterskab
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
145670 Dana Hansen Ribe Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
145549 Jeanne Skjødt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
128497 Liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab
41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST2 187.000 187.000 Mesterskab
135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
136602 Anne Bøje Gesten Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
136602 Anne Bøje Gesten Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Mesterskab
147426 Henrik Willerslev Sparta Idrætsforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
147426 Henrik Willerslev Sparta Idrætsforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Mesterskab
39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
145670 Dana Hansen Ribe Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds Å2 191.000 191.000 Mesterskab
146121 Kim Lykke Kristensen Brørup Skyttekreds Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
146121 Kim Lykke Kristensen Brørup Skyttekreds Å3 185.000 185.000 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
146122 Pelle Lykke Kristensen Brørup Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
146122 Pelle Lykke Kristensen Brørup Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Mesterskab
139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds BK2 188.000 188.000 Mesterskab

Til toppen