Igelsø pistolterræn 2022 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening GPA 49.000 46.000 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 48.000 45.000 Hovedskydning
53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening GPA 30.000 28.000 Hovedskydning
138288 Stefan Andersen Herlev Pistolskytte Klub GPA 31.000 29.000 Hovedskydning
62788 Frank Hansen Herlev Pistolskytte Klub GPA 25.000 24.000 Hovedskydning
118018 Christian Richter-Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 46.000 43.000 Hovedskydning
126498 Ronny Erik Nielsen Brøndby Skytte Forening GPA 26.000 25.000 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 59.000 56.000 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 47.000 44.000 Hovedskydning
90306 Annette Winther Ølsted Skytteforening GPA 34.000 32.000 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GPA 35.000 33.000 Hovedskydning
96159 Martin Pedersen RI 98 Skytteforening GPA 49.000 46.000 Hovedskydning
130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening GPA 17.000 16.000 Hovedskydning
96161 Bashkim Kamberi RI 98 Skytteforening GPA 8.000 8.000 Hovedskydning
58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening GPA 28.000 26.000 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening GPA 32.000 30.000 Hovedskydning
138182 Liva Heideby Karlslunde Skytteforening GPA 14.000 13.000 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening GPA 46.000 43.000 Hovedskydning
127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening GPA 58.000 55.000 Hovedskydning
144667 Kim Wagner Nissen Stevns Skytteforening Af 1982 GPA 27.000 25.000 Hovedskydning
104108 Robert Torpe Meulengracht Fuglebjerg Skytteforening GPA 52.000 49.000 Hovedskydning
145260 Stefano Grieco Hørsholm Pistolforening GPA 22.000 21.000 Hovedskydning
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening GPA 50.000 47.000 Hovedskydning
126534 Jonas Dansholm Stevns Skytteforening Af 1982 GPA 22.000 21.000 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening GPA 26.000 25.000 Hovedskydning
111452 Henrik Carlsen Karlslunde Skytteforening GPA 13.000 12.000 Hovedskydning
144404 Magnuz Eifos Mortensen Bellahøj Skytteforening GPA 10.000 9.000 Hovedskydning
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening GPA 33.000 31.000 Hovedskydning
144403 Morten Løyche Bellahøj Skytteforening GPA 41.000 39.000 Hovedskydning
68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 26.000 25.000 Hovedskydning
40674 Jacob Kronbak Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 19.000 18.000 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 51.000 48.000 Hovedskydning
138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening GPA 52.000 49.000 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening GPA 45.000 42.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds GPA 56.000 53.000 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 56.000 53.000 Hovedskydning
125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening GPA 53.000 50.000 Hovedskydning
93771 Kim Lanng Fuglebjerg Skytteforening GPA 36.000 34.000 Hovedskydning
88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds GPA 44.000 42.000 Hovedskydning
68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening GPA 31.000 29.000 Hovedskydning
101800 Patrick Drews Jepsen Stenløse Skytteforening GPA 21.000 20.000 Hovedskydning
138842 Jesper Rambäck Stenløse Skytteforening GPA 34.000 32.000 Hovedskydning
138841 Niels P. Michelsen Stenløse Skytteforening GPA 17.000 16.000 Hovedskydning
130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening GPA 34.000 32.000 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 22.000 21.000 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 40.000 38.000 Hovedskydning
70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening GPA 41.000 39.000 Hovedskydning
121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening GPA 47.000 44.000 Hovedskydning
145071 Frank Pedersen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 19.000 18.000 Hovedskydning
142526 Martin Falkedal Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 32.000 30.000 Hovedskydning
100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949 GPA 35.000 33.000 Hovedskydning
125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949 GPA 18.000 17.000 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 38.000 36.000 Hovedskydning
138771 Nicolai Meincke Persson Stevns Skytteforening Af 1982 GPA 2.000 2.000 Hovedskydning
147505 Kennet Stenkjær Toftlund Skytteforening GPA 34.000 32.000 Hovedskydning
121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949 GPA 27.000 25.000 Hovedskydning
125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I GPA 32.000 30.000 Hovedskydning
86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 44.000 42.000 Hovedskydning
102006 Bjarne Svendsen Herfølge Skytteforening GPA 10.000 9.000 Hovedskydning
135936 Dan René Nielsen Herfølge Skytteforening GPA 21.000 20.000 Hovedskydning
133981 Robert Lambert Johnsen Herfølge Skytteforening GPA 20.000 19.000 Hovedskydning
94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening GPA 25.000 24.000 Hovedskydning
133919 Henrik Jensen Herfølge Skytteforening GPA 19.000 18.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 16.000 15.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 22.000 21.000 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 39.000 37.000 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 46.000 43.000 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug GPA 54.000 51.000 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 41.000 39.000 Hovedskydning
126293 Agge Kempff-Andersen Jægerspris Skytteforening GPA 16.000 15.000 Hovedskydning
125601 Jan David Jægerspris Skytteforening GPA 25.000 24.000 Hovedskydning
121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening GPA 63.000 59.000 Hovedskydning
122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening GPA 20.000 19.000 Hovedskydning
131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening GPA 28.000 26.000 Hovedskydning
127701 Peter budal Jensen Sorø Skytteforening GPA 30.000 28.000 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening GPA 40.000 38.000 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening GPA 29.000 27.000 Hovedskydning
135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening GPA 32.000 30.000 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening GPA 38.000 36.000 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 18.000 17.000 Hovedskydning
87101 Erik Hein Møller Hvidovre Håndvåben Laug GPA 29.000 27.000 Hovedskydning
129397 Per Lydolph Hvidovre Håndvåben Laug GPA 36.000 34.000 Hovedskydning
144918 Henrik Antonisen Strøby Skytteforening GPA 18.000 17.000 Hovedskydning
147732 Kim Brandtberg Hvidovre Håndvåben Laug GPA 22.000 21.000 Hovedskydning
147733 Jan Brandtberg Hvidovre Håndvåben Laug GPA 22.000 21.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 52.000 49.000 Hovedskydning
59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening GPA 37.000 35.000 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening GPA 27.000 25.000 Hovedskydning
122282 Henrik Juul Andersen Frejlev-Vantore Skytteforening GPA 29.000 27.000 Hovedskydning
122283 Jeff Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening GPA 20.000 19.000 Hovedskydning
57699 Tobias Dietz Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 36.000 34.000 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 42.000 40.000 Hovedskydning
147014 Susanne Bjørk Albæk Mortensen Herfølge Skytteforening GPA 9.000 8.000 Hovedskydning
141440 Per Bo Rasmussen Herfølge Skytteforening GPA 14.000 13.000 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening GPA 38.000 36.000 Hovedskydning
145313 Jannick Juhl Jessen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 13.000 12.000 Hovedskydning
139187 Thomas Sevelsted Skyttelauget Kgs. Lyngby GPA 26.000 25.000 Hovedskydning
143281 Andreas B. Mølgard-Andersen Lunde Sg&I GPA 8.000 8.000 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 19.000 18.000 Hovedskydning
134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 32.000 30.000 Hovedskydning
147947 Sune Rygaard Nielsen Sorø Skytteforening GPA 35.000 33.000 Hovedskydning
58018 Martin Heby Tølløse Skytteforening GPA 34.000 32.000 Hovedskydning
138145 Birgit Hartung Thomsen Tølløse Skytteforening GPA 26.000 25.000 Hovedskydning
119695 Niels Christian Rohde Tølløse Skytteforening GPA 38.000 36.000 Hovedskydning
138142 Nick Greiffenberg-Jensen Tølløse Skytteforening GPA 28.000 26.000 Hovedskydning
138143 Thomas Heby Tølløse Skytteforening GPA 35.000 33.000 Hovedskydning
134388 Tommy Nielsen Karsholte Skytteforening GPA 15.000 14.000 Hovedskydning
147986 Christian Wiberg Karsholte Skytteforening GPA 17.000 16.000 Hovedskydning
134766 Gunnar Vestergaard Jensen Store Heddinge Skytteforening GPA 19.000 18.000 Hovedskydning
135598 Flemming Seger Store Heddinge Skytteforening GPA 10.000 9.000 Hovedskydning
134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 20.000 19.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening GPA 49.000 46.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening GPA 44.000 42.000 Hovedskydning
70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer GPA 27.000 25.000 Hovedskydning
55982 Jens Peter Jensen Korsør Skytteforening GPA 41.000 39.000 Hovedskydning
147946 Thomas Bager Sorø Skytteforening GPA 29.000 27.000 Hovedskydning
69117 Martin Boserup Bellahøj Skytteforening GPA 24.000 23.000 Hovedskydning
126447 Thomas Salaba Ravnen GPA 33.000 31.000 Hovedskydning
119966 Brian S. Pedersen Knabstrup Skytteforening GPA 38.000 36.000 Hovedskydning
138528 Per K. Nielsen Svinninge Skytteforening GPA 17.000 16.000 Hovedskydning

Til toppen